Arrkadaşlar öncelikle herkese selamlar;

Yani açılılacak olan serverimizde görev almak üzere scripter arkadaşlar arıyorum;

şimdi bazı yorumlar gelecek işte kendin bilmiyosan girme zararlı çıkarsın falan gibi evet haklısınız script işini biliyorum server ve scp leri hali hazırda bekliyor scripter aramaktaki amacım yoğun çalıştığım için zamanında müdahaleleri yapamamak olacağındandır,

baştan söyleleyelim herhangi bir maddi sıkıntımız yok, bizimle çalışmak isteyen TERCİHEN Uşakta ikamet eden arkadaşlar bana ulaşssın,

bilmiyorum msn vermek yasakmı ama ben yinede vereyim [email protected]
Silindi
Banned
0
Beni yanlış anlamayın.Amacım dalga geçmek yada sizi rencide etmek değil.

Sizin scripteriniz yok dimi ? Ama hazırda bir script packiniz var ? Bunun bi açıklaması var mı ? Yoksa önünüze serdiniz 10 script pack toplama mı yaptınız ?
estafurullah yanlış anlamıyorum, scp ler hazır dedim çünkü hepsini tek yek yazdım, sağdan soldan toplama değil, scripter aramamın nedeni ben canon fotokopi makınalarında teknisyenim fazla vaktim yok serveri açtıktan sonra oluşabilecek scp sel hatalara karşı anında mudahale etmesi için bir scripter arıyorum hepsi bu
İyi, güzel ama o kişi buradan aranmaz.Kasti olarak herhangi bir yanlıs harekette bulunabilir ki bu da senin canını bi hayli sıkar, otur bastan ugras sonra... Yakından tanıdıgın birini bulmak daha mantıklı.
o yüzden mümkün olduğunca usakta ikamet eden birisi dedim, sıkıntı verdiysem özür dilerim
Silindi
Banned
0
Yoo vermediniz.Ben cevabımı aldım teşekkür ederim.
yok ben yazıyı dikkatlice okumamısım o yuzden tam olarak goremedim :) Neyse iyi calısmalar...
Madem scriptlerin hepsini sen yazdin etraftan toplama degil birak ole kalsin... Script yazmayi biliyorsan boylede yedek script bulunmiyacagini cok iyi bilmen lazim ondan ben pek dusunmuyorum scriptleri senin yazdigini.
şunu anlamakta çok zorluk çekiyorum akillis bi topic açtım yerimidir değilmidir bilmem dedimki tercihen uşakta ikamet eden scripter arkadaslar çalışmak isterlerse bana ulassın, sizin yaptığınız yoruma bakın yok sen yazdın scpleri ben yazdım, ben bu polemiğe girmem serverim herşeyiyle hazır tamamen scp leride bana ait. bana sadece ben il dışında, ilçelerde eğitimlerde iken servere scpsel hatalarda vs. mudahele edebilecek arkadaslar lazım, daha ço bu konuda yardımcı olmanızı temenni ederim
Benim kotu bir amacim yok ama dedigim gibi sen yazdiysan boylede bir yerde scripter aramiyacaginida bilmen lazim.
Silindi
Members
2
@froozen2005

Kardeşim lütfen alınma ; Akillis'e hak ver bu forum'a günde ortalama 100 kişi üye oldugu ve forumdaki üyelerin %90'ı sömürgen üye devamlı alıcı üye . Senden kaynaklanmayan bir bıkkınlıktan dolayı bizde kendi duygularımızı belirtmek istiyoruz. Biz kimsenin eline hazır pack vermek istemiyoruz. 55i , 55r'de sayısız pack var 56b ellere düşmesin. Azim et çalış kendin yap.
Silindi
Members
2
Oncelıkle Arkadasım Sana Tesekkur Edıyorum SAygı Cercevesı Icersınde Karsılık Vermıssın
+1

Ondan Sonra @[Luciana] Dogru Soyluyor Emek Harcıyoruz Ve Bı Bakıyoruz Ikı Gun Sonra Sadece Scp deki A Harfi B Olarak Yazılmıs Karsımıza Gelıyor. Onun Haricinde Eyer Calısıyorsan Bosu Bosuna Server Acma Iyı Bır Scriptersan Eyer Bır Serverda Calıs Cunku Bır Ownerın Hemen Hemen Sureklı Online Olması Lazım Yoksa dıyer Stafflar Boslugunu kullanarak Emek Harcadıgın Serverına Zarar Verırler...
Haklısınız, Özür rahatsızlık verdiysem özür dilerim
Silindi
Banned
0
Rahatsızlık değil. Üstüne hiç bişey'i alınma. Buradaki öfke sana değil. Yani bişeyler verdikten sonra yardım istemeyi denesen iyi olacak. Profilim'den msn adresimi al listene ekle yardım edeceğim sana.
[:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.