Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Şehir Kusatma Sistemi Burdaki Bi Kaç Süreyi Kısaltmanızı İstiyorum Varsa Hata Düzeltirseniz Sevinirim.

Nöbet Değişimi 30dk bir
şehri kuşattıktan sonra 30dk sonra şehir kusatılmış olcak
Birde Kendime Nasıl Tag Verebilirim tag.vali var ben valiyi kendime nasıl vercem menüyü acabilmem için?

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2009-04-28 02:42, 14 yıl önce)
tag.vali 1 yaparsan olur

kim yazdıysa scp yi iyi yazmış :) benden 5 de 5 aldı :P

Böyle bi dene biyerde eksik vardı tamamladım :)

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2009-04-28 02:42, 14 yıl önce)
verdiğim zamanlar ayarlanmması lazım
Ve birde .tag.vali 1yapınca vali menüsü acılmıyor
eğer sorun hallolmazsa yarına bakayım sphere ım hata verdi dialogun başına if (<tag.vali> = 1) dialog /// Neyse dialogu/// else sysmessage siz vali değilsiniz

diye ayarla

işim çıktı k.b. sorunun hallolmazsa yarın yardım ederim
Bu şehir kuşatma sistemini nerden aldığını pm yoluyla ulaştırabilirsen sevinirim yazan arkadaş bunu release etmedide şuanda açık bir sunucuda devrede olan bir sistem.
Adam Kendi yazmış scp yi acık olan bir çok sunucuda var bu script ?
Yazan kişi kim acaba merak ettim doğrusu nerden yayıldı bilmiyorum ama emeğe saygısızılık bu yapılan.
PizereH- : Adam Kendi yazmış scp yi acık olan bir çok sunucuda var bu script ?

Sen Kimsin Arkadaşım Scriptin Tepesinde Genius Yazıyor Körmüsün. Yayınlamışmış. Genesis'in dediği gibi Bu Sistem Şuan Açık Olan Bir Sunucuda Çalışmakta Genius'tanmı aldıns en bu Sistemi Onu Söyle Sen Sadece Sana Kim Verdi. yayınlanmamış bir Scripti Sen Burda Yayınlıyosun?
Hayırdır 2dk da Sahiplendiniz Scp'yi Bulmusum Nerdne Bulduysam He Allam
Arkadaşım scpnin üstünde bu scpyi yapan Genius yazmıyormu? O kişide ben oluyorum ve gelmişin scpyi başkası yazmış diosun.Hadi diyelim bunu arkın yaptı peki arkın sana hatalı scpyi niye atsın.
Pizereh Sen Nesin Ya Şakamısın Yoksa Senin gibileri U-s A kıllık olsun diyemi yolluyorlar. bari sahibine trip atma sen ne saf bi adamsın. git kumda oyna bırak scripti falan.
Nese Uğrasamıcam Nerden Geldiyse Geldi Nese Kilitleyin Konuyu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.