Merhaba Server acıcam bana yardımcı olucak varmı vps hazır yardımcı olucak arkadaş lütfen server ve conn hazır olsun herşeyiyle world vs vs ilgilenenler [email protected] hızlı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
Bu şekilde davranırsan zor bulursun. 1.'si şahsi olarak düşüncem emir vererek hitap etme 2.'si Vps'den başka hiçbirşeyin yok sağlam server böyle acılmaz :no
bhen çhoq shaqlham bhir sc3pttt3rm

ihsthershen khonuşhabhilgirihiz.

Bu Şekilde Gerçekten bulamazsın.
@mthN

SEN SCRİPTERMİSİN?
Novice
-14.8
türkiyede 10-15 tane güvenilir [scripter] bulursun yani buralar yerine yabancı platformlarda ara.
Anlamadıgım Bir Nokta Var Biladerim Şimdi Madem Server Acmaya Karar Verdin Neden Tek VSp Var Elinde Eğer Acıcaksan Saglam 1 2 Arkadasın Olması Lazım Scripter Yada Diger Herseyden Anlayan He Buldun Bir Adam Hepsinden Cakıyor Bu Adam Senin Serverinin Herseyini Yapıcak Birde Senin Msnni Eklicek Saçma Degilmi ? Sen Resmen Eli Öpülücek Adama Elini Öptürüyorsun Senin Lafın Buna Gelir Bendende Sana Tavsiye İyice Sök Bişeyleri Sonra Server Ac Zaten Herseyden Anlayan Adam Seninle Calısıpda Pleveli Senden Düşük oLmaya Razı oLmaz Benden Bu Kadar Sana Her Halde Sen Bişeylere Karar Verirsin Artık.

KadhraS

türkiyede 10-15 tane güvenilir [scripter] bulursun yani buralar yerine yabancı platformlarda ara
----------------------------------------------------------------

Nerden Biliyorsun Sen Kainmisin ? Yada Bu Scripterleri Senmi Yetiştirdin Kocum Ülkenin Vatandasını Yada Ülkenin Vatandasının Yaptıgı Bişeyi Öv Yabancı Platformlardan Anlamıyorsa Adam Senmi Anlatıcan. He Birde Karmanın Neden Eksilere Gittigini Sen Anlamaya Baslamıssındır ;)

Bu konu Rexnort tarafından düzenlendi(2008-05-07 15:45, 15 yıl önce)
Cok Doqru Sölemişin Rexnort'um, Şahsen Ben Cok Scripter Gördüm.. Bu aralr Ztn

"on=@click
message @07a1 asd
return 1"

yazmayı öqrenen kendini scripter sanıyo.. Bakış Acısına Göre Deqişir Haa Ama Dersen Hardcoded Bir Scripter İstiyorum O Zor İşte...Gerçekten Sen Burdan Ancak Kendinden Ümidi Kesmiş Birini Bulabilirsin..KOlay Gelsin
Karmani Kadhras Indirmedi Ben Indirdim ve adama Bosuna Hataret Etme Bence.
Eee İndirdiysen Napalım Şimdi Oturup Aglayalımmı ? ßazı Gerçekler Sana Dokunuyorsa Sen Anla Bosunada Boş Laf Yapma. Yada Madem Hakaret Ediyorum Arkadas Bana Neden Katılıyor Ya Senin Okuman Yok Yada Her Lafı Hakaret Anlayan Bir Cinssin Sana Daha Fazla Bişey Demiyorum Yol aL.
O Zaman Neden Aniden Asabilestin ? Hem Bosuna Yaziyi Silmissin Ben Onu Sikayet Etmistim.

Bu konu (Axons) tarafından düzenlendi(2008-05-07 16:54, 15 yıl önce)
Ozaman Tekrar Koyarım Sence Fark Edermi ?

O Yazıyıda KadhraS a Demiştim Al Ozaman Sana Yazıyım

İstersen Karmayı -999999 kadar İndir Kim Kimin Ne Oldugunu Biliyor Bosuna Kasma Kendini DefoL

Ok ? Şimdi oLdumu
Bilemiyorum Aksama Bakariz Simdi Ben Artik Senle Muhatap Olmuyorum. Zaten KOnu Yeterince Saptti.
Sen Benle Muhatap Olamazsinki Zaten Konuyu Gelip Sapıtan Sensin Ve Daha Uzatma.
Vps almışın elinde pack bile yok ve scripterında yok neyine güvenerek aldın merak ediyorum.
(Axons) :
Sen Kendini Allahmi Sanion ?

Son derece yanlış,saçma ve ahlaksızca bir kelime lütfen daha dikkatli ol,örneklerini seçerek ver ve her aklına geleni yazma..!bu başlığa son mesajımdır hadi kolay gelsin...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.