Silindi
Konuda Belirtigim Gibi Elimde 56b Sphere War Pvp Serverı Sphere Arayanlar Konuda Ciddi Olanlarla Görüleşelim
msn'mi eqLe [email protected]
éqLé Mesenesini ßhi thane dha pwp sörvırı açılsın..
Garip 8)
Silindi
Neophyte
-5
ciddi olanları düşünüyorum herseyi hzr
Pm.!
Silindi
Neophyte
-5
yazdım ekleyebilirsin
Ekledim bi arkadaşin vps varda shardı yok anlaşırsanız açarsınız.!
bidahaki releasede sphere yetkililerinden rica edicem türkiyede sunucu açtırmasınlar.
Ya millet neden sunucu açmak istiyor yemin ederim anlamıyorum. Bu istek nedir biri bana açıklasın ne geçiyor elinize , oynadığınız oyuna zarar vermekten başka ne yapıyorsunuz sadece merak ediyorum sunucuyu bir insan ne sebepten dolayı açabilir diye ?
Arkadaşlar niye öyle diyorsunuz ilk heves işte tadını alsınlar kapatırlar sonra :) hem bakın sizlerinde sunucusu var ama bir noktada size katılıyorum öyle ha deyincede sunucu açılmaz ki scp bilgisi 0 ama sunucusu var :P
Adept
4.3
Benim de elimde Sphere 56b var, indirdim kenarda duruyor...

- SCNR; yorumu yapmam gerekiyordu, dayanamadim, kusura bakmayin :p
Novice
-0.500001
Yok Onlar Cok Farklı Olucak asdfasd
Arkadaslar Belki Adam paylasımcı Biri yani Burası paylasım Platformu Bence daha Düsünceli mesajlar yazaLım Size Zararı Olmayan Bişi için Bukadar kötü düsüncelere girmeyelim..
Bazı kişiler gerçekten sunucuları amaçsız açıyor. Sadece playeri parmağında oynatmak için. Daha iyi bi oyun ortamı sunmak yerine milleti kolaya alıştıra alıştıra adam gibi oyuncu kalmadı sayenizde. Yazık oldu.. knightmiş bilmemnemiş hile programıymış yeni nesli miskin uyuşuk emek vermez işten kaçar tipler haline getirdiniz..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.