Site Conn Kayıt Sistemi yapıcak arkdas lazım bı sorun bu kaldı [email protected] ekleyin yarıdm edin pls
Silindi
Members
0
Buradan Alacagin Adamla Iyi KOnus Cunki Sahtekar Cikabiliyor.Iyi Anlaş İnş Bulursun Istedigin gibi biri ..
İyi iş için parayı gözden çıkarman gereklidir herzaman ;-)
Bu kural heryerde geçerlidir.. :asik2
cnrakqn : İyi iş için parayı gözden çıkarman gereklidir herzaman ;-)

+1
parasıyla account kayıt ve fix client yapan kaldımıki us da varsa benlede bi itibata geçsin. ( Ücreti hakkı neyse temin edicem tabiki )
Silindi
Neophyte
0.1
Adam akıllı bir bayiden sunucu alsaydın bu isteklerinin hepsi bay itarafından yapılcaktı...
@Kinova

Ben yaparım.
adam akıllı bayi mi ? teklan dan daha iyi yapabilen kaldımı ? hiçbi datacenter yetkilisi biz size client yaparız demiyor görüşmeye gittiğinde ? Bence herkes işini yapmalı.

@Lucifer[Alper]
pm attim msn bi görüşelim anlaşabilirsek neden olmasın
Silindi
Neophyte
0.1
Oyun sunucusu kiralıyan bir bayinin kayıt sistemi web dizayn gibi şeyleri yapabilmesi lazım ve bayisine görede connector yapılması lazım eskiden böyleydi....
hiçbi prof datacenter böyle bi uygulama yapmadı. Sadece komisyoncular forum kayıt sistemini sphere a uyguladılar. 2004 ten beri bu işi kovalıyorum gözlemlerim bu
ByTymaron : Oyun sunucusu kiralıyan bir bayinin kayıt sistemi web dizayn gibi şeyleri yapabilmesi lazım ve bayisine görede connector yapılması lazım eskiden böyleydi....

Ozamanlar Geçti .. ve Ozamanlar tatlı rekabetler vardı :) şimdi öle değilki herkes birbirine düşman benim dc'ye sürekli saldırı var hepside benim ve benim gibi insanların para kazanmamasını isteyen şahsiyetsiz insanlar sayesinde..
yaw ben sıte fılan ıstemıyorum arkadaslar bana sadece bı ultima onlime server acsanız yeter lütfen jamiewad@hot
jamiewad : yaw ben sıte fılan ıstemıyorum arkadaslar bana sadece bı ultima onlime server acsanız yeter lütfen jamiewad@hot

Nasıl yani konuyla ne alakası var anlamadım :O_o
Bu ne ya =) birde server açsanız yeter diyip mütevazi davranmış,yok abi olmaz full fix speed dahil connector yapcam,mail aktiviteli acc sistemi yapcam sana $)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.