Diğer hesabın şifresi bende olmadığından dolayı yeni konu açmam gerekti arkadaşlar.

Web Sitesi: Trina Connector
İletişim : [email protected] ( Sadece mail atınız, msn adresi değildir )

Site Tasarımı

Site tasarım hizmetinde hazır site kullanmamaktayız. Site satın almak isteyenlere gelip hazır site kurmuyorum, kendi yazdığım "Intense Site Sistemi"ni satıyorum. Örneği https://www.intense.gen.tr/ de kullanıyorum. Site tasarım konusunda verdiğim örnek adreste gördüğünüz MySQL vb. gerektiren şeyler (account sistemi, player ve guild istatistik sistemleri) sphere tarafına eklenmesi gereken scriptler ile birlikte yapılacaktır. Site tasarım ve script yardım hizmetleri connector fiyatına dahil değildir.

Connector Yapımı
Ana menü görünümü için aşağıdakiler örnektir, istediğiniz her şey yapılır (buton yerine resimli buton, duyuru bölümü vs. hepsi çok kolay ekleniyor)

Anlaştığımız sunucular:
Intense
Evaluate Pvp
Silence of Assassins
Erador UO
Systec Pvp
LastWorld UO
Rise UO
Virtual Pvp
Nemra Pvp

Connector Hakkında:
* Trina tarafından kodlanmıştır. C++ ile yazılmıştır.
* Otomatik güncelleme sistemine sahiptir. (RAR şeklinde güncelleme destekliyor, intense.gen.tr üzerinde paneliniz de olacak)
* Otomatik jail sistemine sahiptir. (isteğe bağlı, stabil değil)
* Sphere taraflı PC kontrolü bulunmaktadır, bir hesaba sadece bir pcden girilmesine izin verebilirsiniz veya pc ban atabilirsiniz.
* Illegal programlar fixlidir. (EasyUO, speed (speed için çift koruma bulunmaktadır), vb.)
* CPU düşürücü. (+ ücret alınmaktadır)
* IP gizleme (bir işe yaramaz 5 saniyede bulunur ama eğer istiyosanız illa...)
* UO Loop eklenmiştir.

Fiyat: 100TL. Fiyata güncellemeler, kurulum destek vb. dahildir. Fiyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için benimle görüşün.

Connector giriş kısmı

Giriş kısmında şekillerde gördüğünüz gibi istediğiniz değişiklikleri yapıyoruz.

Açıklama : Oyunda yetkili olması veya olmaması birşey fark ettirmez. Speed açılır açan oyuncunun clienti otomatik olarak kapanır, eğer olur da bir sorun sonucu kapanmazsa, oyuncu otomatik olarak sphere tarafından algılatılıp jaile atılabilir..
Evaluate pvp için connectör yapılarak kullandık ve sorunsuzdur , speed'e script ile son vermiş bi yandan gayet kaliteli , + bugun cpu düşürücü ekledi bakalım yorumları yazıcam buradan
Nelph : Evaluate pvp için connectör yapılarak kullandık ve sorunsuzdur , speed'e script ile son vermiş bi yandan gayet kaliteli , + bugun cpu düşürücü ekledi bakalım yorumları yazıcam buradan

yorumları alabilirmiyiz?
Guzelmıs...
savage_uo : Guzelmıs...
Başarılarr Trina
@morego

kas kas 50 ye az kaldı.
Sunucusunun konusunu açacak ya :)
msn iletişim adresinizi ekledim yakında bu konuyla ilgili bi çalışma yaptırmak istiyorum ...
Güzel çalışma . 8)
Connectorun arka planı eski masaüstüme benziyo alakasız oldu ama :P
Baltalamak gibi olmasın ama gördüğüm ve calıstıgım kişi olduğu için yorum yapma hakkına sahibimdir sanırım ,

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/piyasadaki-connectorler-h-q47544

incelesinler almadan once

Hayırlı satışlar ;
Banned
-3
başarılar.
Referanslardan evaluate'yi silerseniz sevinirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.