Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Ultima-Online sunucusu kurmayı planladım parası vs herşeyi hazır sadece bu işlerden birine ihtiyacım var...Kurulum yaparken bana yardım edicek neler yapılması gerektiğini söylücek yada vps e bağlanıp kendisi yapıcak.Güvenebileceğim ve uzun yıllar beraber iş yapabilceğim biri olmasını istiyorum.

Şu anda sunucu arıyorum iyi 2-3 tane şirket ile irtibattayım.1-2 güne kadar sunucuyuda alıcam web tasarım konusunda pek sorunla karşılaşmıcağımızı umuyorum.Fakat kayıt sisteminden vs azcık anlarsanız iyi olur :)

Benimle beraber uzun ve ileride para kazanabilceğiniz bir yola çıkmak isterseniz eğer.Konu altında ya da özel mesaj yolu ile telefon numaranızı bana iletin arayayım konuşalım.Bunun haricinde messenger adresim [email protected]'dur ekleyin görüşelim fark etmez ama telefondan görüşme yapma taraftarıyım.

Herkese iyi forumlar...
Bence, çevrenden bir kişi bul yada işi kendin öğren. Yoksa çooookkk kazıkk yersin. Malum sağlam insan bulmak zor.
Some_one haklı, nadir insanlar yardımcı olur ki o insanların %90 'ı da bu işi bıraktı zaten :D
Master
59.2997
LamLarce : Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Ultima-Online sunucusu kurmayı planladım parası vs herşeyi hazır sadece bu işlerden birine ihtiyacım var...Kurulum yaparken bana yardım edicek neler yapılması gerektiğini söylücek yada vps e bağlanıp kendisi yapıcak.Güvenebileceğim ve uzun yıllar beraber iş yapabilceğim biri olmasını istiyorum.

Şu anda sunucu arıyorum iyi 2-3 tane şirket ile irtibattayım.1-2 güne kadar sunucuyuda alıcam web tasarım konusunda pek sorunla karşılaşmıcağımızı umuyorum.Fakat kayıt sisteminden vs azcık anlarsanız iyi olur :)

Benimle beraber uzun ve ileride para kazanabilceğiniz bir yola çıkmak isterseniz eğer.Konu altında ya da özel mesaj yolu ile telefon numaranızı bana iletin arayayım konuşalım.Bunun haricinde messenger adresim [email protected]'dur ekleyin görüşelim fark etmez ama telefondan görüşme yapma taraftarıyım.

Herkese iyi forumlar...

Altta yazacaklarımı yanlış anlama. Rencide etmek veya şevkini kırmak için yazmıyorum. Bunlar kafanın bir kenarında dursun.

Kurulum yapmayı, neyin lazım olduğunu bilmeden sunucu açmaya girişmişsin. Bir hevesle sunucunun parasını hazırlamışsın. Nasıl bir sunucu olacağını da düşünmüşsün. Kısacası heves etmişsin. Hiç bilgin olmadan sunucuyu başkasının yardımıyla açsan da iş açmakla bitmiyor ki. Başında durup müdahale edebilmen lazım. Gelen kişi uzun süre bana yardımcı olur deyip ona bel bağlarsan ve o adam çıkar giderse hüsran yaşarsın. Hem sana tecrübelerime dayanarak şunu söyleyeyim. Sunucuyu açmadan önceki heves açtıktan sonra kalmıyor. Zaten etrafta oyuncu da yok ki. Olanların hepsi çıkarcı. Herkes kendi menfaatine bakıyor. Menfaat gördüğü yere gidiyor orda oynuyor. Farkettiysen son zamanlarda sunucu açılmamaya da başladı. Köklü sunucular ve menfaat sağlayanlar dışında pek sunucu yok. Gerçi yaz geldi artış olur ama hepsi gelip geçecek. Yazın yapacak işi olmayan, parası çok olan adam oturup sunucu açacak yaz bitince kapatacak. Muhtemelen seninki de böyle olacak. Uzun yıllar beraber çalışabileceğim birisini arıyorum demişsin ama açtıktan sonra max. birkaç aya düşecek o süre. O yüzden ne sen huzursuz ol sonrasında, ne de milleti huzursuz et. Oyunculuktan güzeli yok emin ol.
burdan bulma derim bir tanıdığın varsa öyle bul yada arkadaşının arkadaşı aracılığıyla bul burda bulursun açık kalır 1 ay en ufak hareketinde kapatır bazıları edit script yapmayı scripterlık olarak görüyorlar en iyisi orijinal birini bul

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.