Reklam bölümündeki 30 tane serverdan sadece 2 tanesi açık su kapalı olanları silsek olmazmı
isterseniz bildiklerimizi buraya yazalım?
Bende bir script göndermiştim ama gidiş o gidiş :)
:O_o
Kapalıların silinmesi gerekir,kirlilik...
Bende bir reklam verdım fakat halen cvp beklemekteyim..
Reklamda ne gibi bir sakınca var ?
https://www.ultima-strike.com/ Oku anlarsın.Reklam sadece bu şekilde yapılabilir.
Arkadaşım Sen benden önceki mesajlara bir bak istersen aynı sayfa dahilinde.. Hepsinin altına yazmalısın o halde. bu şekilde reklam yapılmaz aykırılık teşkil ediyor diye..

Bu da örnektir. aynı sayfa dahilinde..

Reform Online Gaming, Rp-PvP-LvL Sunucuları ile, kayıt sistemi ile, connectoru ile aktifdir...

www.reform.gen.tr (örnek)

Bu reklam olmuyor mu ya da kurallara uygun mu oluyor ?
Arkadaşım görmüyormusun o imza. İmzaya karışılmıyor.(uygundur)Senin yaptığın uygun her topicin altına reklam postunu atmaktan başka birşey değil. Daha fazla reklam postu atmaktan vazgeç.
[link=En Yeni Uo Serveri]www.eldorianuo.com[/link] bu şekilde mi olması gerekiyor :)
Birde 30'lu yaşlarda olduğunu söylüyosun.Halen ne yapman gerektiğini idrak edemediğine göre ya dediğin gibi vücut yaşın 30 zihin yaşın 15, yada 15 yaşındasın.
Yaşım 30 avukatım ve senin gibi akşama kadar bir fouma bağlı yaşamıyorum. ayrıca öğrenmenin yaşı yoktur. ve seni önclikle bu sözlerden dolyı ben kınıyorum, sonra topluma havale ediyorum. Senin gibi bu şekilde zihniyetlere sahip insanların mesaj hakları ellerinden alınmalı bence.

Sen bir iş olmamış diyorsan bir yönetici değil bir user olarak bunu diyebiliyorsan nasıl yapıldığını da anlatmalısın.

Bunu yapmıyorsan çeneni kapayıp oturmalısın. 19 yaşındasın ben sana velet demiyorum, ibrikçi başı demiyorum. Dengeni bul ki dengesiz demesinler..
Benim gibi foruma bağlı yaşamıyorsun da neden bu saatte formu reklam postlarınla rengarenk kuşattın? Doğru sözden anlamıyorsun ben ne yapabilirim?

Reklamda ne gibi bir sakınca var demiştin.Bende sana

https://www.ultima-strike.com/ Oku anlarsın.Reklam sadece bu şekilde yapılabilir.

Demiştim.

Sen mi ipten adam alacaksın? Daha yazılanı idrak edemiyorsun.
Ben yazılanı gayet iyi idrak edebiliyorum. Senin anlatma tarzına bir bak öncelikle. Sen birşeyde hata var diyorsan hatayı nasıl düzeltebileceğini de anlatmalısın. imza olarak diyorsun. ben nereden bileyim imza nasıl eklenir. sen bana bunu sormaz ve direk ithamda hakarette bulunursan bu senin ayıbın olur. sen ya hataya müdahale etmeyeceksin ya da hata varsa oturup yardım etmek için çaba göstereceksin. ikisini de yapmıyorsan dediğim gibi sesini kesip oturacaksın..! Yeterince belirgin oldu mu?

Benim her lafa verecek bir cevabım vardır ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye..
Sen bundan çıkarman gerekeni çıkar ben senle daha fgazla münakaşaya girmek istemiyorum.
Senin forum bilgin veye internet bilgin veya burda yazışmalara verdiğin cevap bilgin benden fazla olabilir
bunu takdir ederim. Ama sen bilmeyen birini anlayışın kıt mı vs vs diye aşağılarsan bunu da ayıplarım.
Bundan sonrası için sana tek bir kelime yazmıyorum.
Bu sergilediğin davranış için de teşekkür ediyorum. Umarım herkes okur ve ne kadar doğru şeyler yaptığını ve doğru bir tavır sergilediğini görürler.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.