S.a arkadaşlar kendini bilmez hosting yada server sahipleri başka serverlara saldırmaktan vazgeçin karekteriniz hiçmi yok emege saygınız adam akıllı server sizde yapın sizde player tutturun baba parası ve okul harçlıklarıyla nereye kadar ananız bacınız var onlara küfür edilmesi hoşunamı gidiyo ayıp ya

Eskiden başka serverlara girip server tanıtanları görüyoduk şimdi moda bu oldu bunlar nasıl tespit edilir gelin ultima strike ailesi olarak buna hayır diyelim ve ne gibi önlem alınır bunlar nasıl tespit edilir bilgli ve bu konuyu destekleyen fikirlerinizi buraya yazın
Firewall Yüklümü Dostum Sunucu Makinende ?
Yok sunucu benım degil dot uo sunucusu playerım orda bu konuyu açmamın sebebi bazı arkadaşlar bilgilensin
Ben sunucu sahipleri ile görüştüm aldıkları saldırı 50 mb civarındaymış. Birazdan engelleyeceklermiş.
Çok Saol efe
dona dona da olsa oynuyoduk.

neyse saldırsınlar bakalım sanki hepimiz bırakıp saldıranların servera geçicez :)
Hayırlısı Olsun Hersey İcin Herkez İcin.
Hayırlısı be gülüm
DOT sunucusu sahibi birazda olsa konusma tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Bizim sitemizdede kendisine yetki vermeme rağmen konuşma tarzıyla aldığı saldırıların birazda olsa neden olduğunu anlamaktayım. Ama yinede saldırıların yapılması taraftarı değilim.
Yazık böyle insanara yapılan saldırı sunucu sahibine değil orada oynayan yüzlerce insana yapılıyor farkında değil.Aha buraya yazıyorum dotunda fişi çekildi artık fazla sürmez .Yapanlarda kıçına kına yakar artık çok yazık
bencede birileri büyük ceza alırsa dur denır artık buna :no
0.1
DESPERATE : DOT sunucusu sahibi birazda olsa konusma tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Bizim sitemizdede kendisine yetki vermeme rağmen konuşma tarzıyla aldığı saldırıların birazda olsa neden olduğunu anlamaktayım. Ama yinede saldırıların yapılması taraftarı değilim.
Doğru söze ne hacet..
Sene oldu 2013 Hala Botnet Sunuculara Botnet saldırısı yapanlar var ... Hayırlısı.
Fream : Sene oldu 2013 Hala Botnet Sunuculara Botnet saldırısı yapanlar var ... Hayırlısı.

Türk Zihniyeti Kim Kimi İndirebilirse :):):):)
Crany :
Fream : Sene oldu 2013 Hala Botnet Sunuculara Botnet saldırısı yapanlar var ... Hayırlısı.

Türk Zihniyeti Kim Kimi İndirebilirse :):):):)

Lamer Olmak farklı bir durum tabi. Gerçi artık botnet olayını satıyorlar da ona denk geldim geçtiğimiz günlerde her isteyen 3000 4000 botnet sahibi olabiliyor çok ucuz fiyatlara o da komik

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.