Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

0.1
Görebilmen için sunucunun DEĞİŞTİRİLMEMİŞ tanıtım mesajını okuman gerekirdi :)
Bu arkadaşlar kendileri çok sayıda dost edindiler. Mantıklı davranmaktan çirkeflik ile iş yürüten kişiler. Ultima camiyasında gördüğüm en saldırgan kişilikler bu arkadaşlar. Ailevi sorunları olduğunuda düşünüyorum. Toplum baskısı altında kalıp, dışavurum olarak bu platformları kullanan zavallı arkadaşlar. Olaylar mekanlar tamamen kafalarına göre kurgulanır ve kurban bulur üzerine yürürler ve en sonundada mağdur olurlar. Hayatın gerçeğini birilerinin öğretmesi gerek diye düşünüyorum. El elden üstündür diye bir tabir var. Bu piskopatlara inanmış şekilde takılan insanlara da anlam vermek gerçekten mümkün değil zaten. Başlarda oyunculara hakaret eder, zavallı gözüyle bakar ve bir şey bilmeyen iq seviyeleri düşük canlılar olarak tabir ederler ve nitekim bu iq su düşük zavallı oyuncular zamanı gelir ve bu arkadaşların ağlama duvarı olur. Önce hor görüp daha sonra geri vitesin Allah'ını çok iyi yapan arkadaşlar var aramızda. Şu kurtlar vadisini hiç izlememde reklamında bir piskopatı gördüm. İrrite oldum diyor. Çok hosuma gitti. Ben bu elemanlara İRRITE oldum. Napmak lazım...

Bu konu ''Destroy'' tarafından düzenlendi(2013-03-31 01:15, 11 yıl önce)
burak eski iplere saldırmayı bırak artık, dot yeni iplere geçti sdfs bunu yazayım diye açtım kullanıcıyı
duyduğuma göre eski serveri kapatıp patlattım diye seviniyormuş adam bir de odtude okuyorum diyo ama:

ne odtuye girebilecek kadar zeki
ne türkiyedeki doğru dürüst bir özel universiteye girebilecek kadar zengin

çünkü odtu kıbrıs kampusunde okuyor fakir hayatı yaşıyordur orada zaten tip de yok para da yok, karı kız da olmaz.

sdfdsfds

bi de kendine profil açmış şöyle yazılımcıyım böyle yazılımcıyım diye anlatıyo. lan o zaman ercanın connectorune niye 150tl veriyorsun diye sormazlar mı adama sdfdsf
:D :D
Arkadaşlar bi oyun için birbirinizi rencide etmeyin lütfen, gerek yok böyle şeylere. kardeş kardeş takılın.
untoxier : duyduğuma göre eski serveri kapatıp patlattım diye seviniyormuş adam bir de odtude okuyorum diyo ama:

ne odtuye girebilecek kadar zeki
ne türkiyedeki doğru dürüst bir özel universiteye girebilecek kadar zengin

çünkü odtu kıbrıs kampusunde okuyor fakir hayatı yaşıyordur orada zaten tip de yok para da yok, karı kız da olmaz.

sdfdsfds

bi de kendine profil açmış şöyle yazılımcıyım böyle yazılımcıyım diye anlatıyo. lan o zaman ercanın connectorune niye 150tl veriyorsun diye sormazlar mı adama sdfdsf

hahaha, yazık lan size... Daha insanları tanımadan arkasından konuşuyorlar... Acıdı sanırım canınız yanmış. Yazık.
Merak ediyorsan o burak denen arkadaşın üniversite puanını vardır nette araştır bi :) Kendinizle karıştırmayın insanları...
öss de puan yapmakla akıllı olunsaydı burak denen arkadaş kendi maili ve nicki olan destroyu fake accountuna isim olarka seçmezdi zaten

asd
Bir gizlim saklım olsa buraya Destroy diye zaten açıp hesap almam bu arada fake olduğunu nerden çıkarttın :)

Destroy'u bilen bilir kim olduğunuda ne yaptığını da. Aman sen sen ol bu burak arkadaşa fazla bulaşma ciğerim.

Eski ipler falan ne saçmaladığınızı bile bilmiyorum garip adamlarsınız.
ya hani sphereserver.nette bizzat pm ile itiraf ettiğin botnet falan yok mu işte, eski iplere saldırıyon hala onu diyoz, değişti değişti boşa sallıyosun şu an
Ya siz gerçekten komedisiniz ya. Sphere server net deki şifrem 123123 ve de sallamadığım bir yer. Benim adıma girip benim adıma salak saçma o yazıları yazıp SS alıp olayları çarpıtan ve kanıt diye gösteren şempazelersiniz siz. Hayatımda böyle iki yüzlülük görmedim.

Umarım gerçek yaşantınız da başarılı olursunuz. Ultima online ile ciddi anlamda kafayı bozmuşsunuz arkadaşlar.

Sosyal ve ekonomik statu ile yarışacaksan, boş yere yarışma ki zaten yarışacak konumda hiç biriniz değilsiniz.

Sizinle ego yarıştıracak halim yok ama ego'nuz taşmış bizim kampüsün Halk Otobüslerindeki kartlara yüklemek lazım sizi ki biraz kullanıp şişkinliğinizi alalım.
Çok Gereksiz Yere Uzamış gene bu konular. Herkes Ciddi Yaptırım alacak gibi duruyor. Onu bunu geçtim de yani Daha önce Dot UO Sunucu sahibinin burada Tanrı gibi davrandığını vs. hatırlıyorum her açılan sunucu ile dalga geçmesini vs. ...
Şimdi sunucu fanlarıyla birlikte kendine yapılan saldırılar için medet umuyordu falan filan. Bunlar saçma komik şeyler insanların birbirlerini bu kadr suçlaması
@''Destroy''
Gibi düşünen arkadaşlara katılıyorum. Dot bunu hak etti, saldıran arkadaşlarda çok iyi yapıyor bu tarz insanlara daha fazlasını yapmak gerek.

Burak denilen arkadaş ''Avatar'' olsa gerek madem adam hakkında atıp tutuyorsunuz. Siz neden önleyemediniz saldırıları ?

Ordan oraya host taşıyıp durdunuz.

oyunculardan para toplayıp FireWall aldık diyorlar. Ne kadar doğru bilemem de o aldığınız firewall bile profesyonel saldırıları durduramayacaktır. Sadece firewall ile bitmiyor iş yazılımsal olarakta destek almanız gerekiyor.

** lütfen tahrik edici ifadelerden kaçının /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-04-01 01:10, 10 yıl önce)
Neophyte
26.6001
@untoxier
Bahsettiğiniz arkadaşın hesabı, kullandığı ifade sebebiyle kapatıldı. Lütfen bilgi sahibi olmadığınız konularda, yanlış yorumlar yapmayınız.
Hesabınız kapatılmıştır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.