Şimdi bi kaç şey söylücem ben bu oyuna başladığım zaman ortaokuldaydım yani 12-13 yaşlarındaydım 15 yaşında server açtım vs vs hepsi çocukluktu geldi geçti ben yapmadım diyen yalan söyler bizde o yollardan geçtik ne bir abimizin lafını dinledik nede başka arkadaşlarımızın ben bu oyunu oynarken 19-20 yaşlarında abilerim vardı şimdi hepsi çoluk cocuga karışmış işi gücü olan adamlar ultima-online Orjinal cd si satılırken üzerinde +13 yaş +15 yaş vs gibi uyarılar yok heryaşta herkez oynayabilir bunlar sizin yargınız altında değildir uo oynama yaşı düştü diyorsunuz fakat siz ilk bu oyuna başladığınız zamanki yaşınızı unutuyorsunuz unuttugunu tek şey sizin büyüdüğünüz ve arkanızdan gelen yeni oyuncular.....

Xantier örnektir ben tanıdıgım zaman 10 yaşındaydı fakat çok iyiydi

https://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=ultima%20online%20cd&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

bilmem anlatmak istediklerimi anlatabildimmi?
Eğer bu topic i açmasaydın yaşın küçük olduğundan dolayı bir ön ve kesin yargım oluşucağını sanmazdım ama gerek açtığın topic başlığı gerekse içeriği fikrimi değiştirdi.Söylenenlerin hangisinin içi boş hangisinin dolu olduğunu ayırt edemiyceksen, hemen kafan kızıp topic açıcaksan sen daha gereken olgunluğa ulaşmamışsın demektir.Hakkında yapılan eleştirilerle yücelirsen eksiklerini tamamlarsan olgunlaşabilirsin.Yaş ile ilgisi yok.Bunu akıl edebilmek önemli.
Silindi
Journeyman
8.7
Bak Arkadasım Yasın Benı Ilgılendırmıyor Dıyer Arkadaslarında Dedıgı Gıbı Bızım Icın Olgunluk Onemlıdır... Burda Kımse 13 Yasında Uo'ya Baslayıp Yıne 13 Yasında Server Acmadı.... Bizim Kızdıgımız Nokta Hayatında 2 Gun Uo Oynuyorsun Ve Cok Sevıyorsun Daha Cok Oynamak Istıyorsun Ve Ardından Daha Macro Bılmeden Server Acmaya Kalkısıyorsun.... Daha Hıc Bırsey Bılmeden Server Acıyorlar Ve Bız Buan Ultıma Online'nın Yasının Dustugunu Soyluyoruz Ve Haksızda Sayılmayız...(Bu Yorumlarım Tamamen Yarası Olupta Gocunanlara Ustune Alınma. Tamamen Genelleme.) Sımdı Sen Uo kac Yasında Basladın Bılmıyorum Benıde Ilgılendırmez Eyer Sen Scp Ogrenmek Istıyorsan Bu Bızı Hıc Ilgılendırmez Kımse Burda Ozel Ders Vermıyor... Gereklı Dokumanlar Var Eyer Sen Olgun Bırı Olsaydın Dokumanlardakı Bılgıler Sayesınde Yenı Bır Scp Yazıp Ve Bunu Ben Yazdım Alın Sıze Kapak Olsun 13 Yasındada Isteyınce Scp Yazılıyormus Gıbılerınden Bırsey Beklerdım... Bu Tarz Topicler Hem Sıtenın Hemde Uonun su Andakı Kalıtesını Gosterır... Bence Su Davranısınla Cok Buyuk Hata Yapmıssın Bende Kucuk Yasta Basladım Ama Benım Basladıgım Zaman Uo Da Mıllet Gm Olmak Icın Dıl Skıll'lerını Kasıp Action vs Gibi Seyler Yapmak Istıyordu Ama Sımdı Onune Gelen Gm Olmak Istıyor... Msnde Serverının Reklamını Yapıyorsun Sana 1 Sene Slm Vermıyen Insan ooo Kanka Servermı Acıyorsun Artık Bı Plevel Verırsın Dıyor.... Sence Bu Kısının Yası Kac Veya Ne Kadar Olgun.... Ornek Verım Mesela Yalova Gulu Falcon Adam Benım Msn Adresımde Ne Zamandır Var Ama Adam Her Gun Selam Verır Oda Gordukce.... Ee Bu Cocuk Daha Kucuk Abı Nasılsın Der... Demekkı Bu Adam Olgunlasmıs Bır Sacma Topic Acmıstı Herkez Ustune Ustune Gıttı Ama O Hıc Sesını Cıkarmadı Actıgı Topicte Kendını Sevdırdı.... Ve Boosterx Gozune Yanı Emrenın Gozune Gırdı Bız Ondan Kac Yas Buyuk Olmamıza Rahmen Onu Msnde Toplu konusmalarda Aramıza Alıyoruz Yanı Bızım Icın Yas Onemlı dıl Olgunluk Onemlı.... Umarım Bırseyler Ogrenırsın Su Yazdıklarımdan Ben Yıne Cok Konustum Off...
Azurexe, sana ne ? sana mı sorucak adam buraya girerken, script yazarken? bizim de maddi durumumuz iyi ben script yazıyorum diye tembel,serseri baba parası yiyen miyim yani ?
Kişisel problemlerinizi özel mesaj ile halledin.
Adept
4.3
Tamam, yeterli bu kadar.

Kilit.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.