Joketheria : Sivana Ultima Online Shard 25.02.2010 saat 19.00'da kaldıgı yerden yeni sistemleriyle sizlerle olacaktır...

Saatlerimiz 00.00 'ı göstermekte. Tam 19 Saat Sonra Sizlerleyiz...
Biraz daha erken açılma sözkonusu olabilir arkadaşlar herkese iyi oyunlar...
Saat 19'da evdeyim gecikmesin de erken olmasa da olıur :D
akşam 7 de mi açılcak arkadaşlar ..19,00 da
arkadaşlar reklam alanı oldunu nerden bileyim adamın imzası sandım eğer deyilse garip geldi neyse son günlerde baya bi player artışı dönüyor güzl bunu sevdim hakkaten 100 120 1 lerı görüyorum yani sevindim bende baya girmiyodum girer oldum bu yüzden neyse herşey çok güzl sivana teşekkürler yetkili arkadaşlara 19 00 ı bekliyorum bir sivana developerinin altında imza timsali nimfort yazması garip geldi ondan yoksa yassın varsın no problem

Bu konu mblaster tarafından düzenlendi(2010-02-25 13:20, 14 yıl önce)
Syn joker en azından site açıldığında buradan duyurursanız seviniriz...İyi günler arkadaşlar..
Site tahmini olarak 1 saat içinde(16.00) açılacaktır arkadaşlar.Connectoru yetiştirmeye çalışıyoruz.
Gece yarısı sizlerle birlikte olacağım, açılış zamanında yolculukta olacağım için... Simdiden herkese iyi oyunlar dilerim...

Sivana Ultima Online Shard

"Biz Sizler İçin Varız"
Silindi
Members
0
Sivanaya başlayalı yaklaşık 1 ayı geçiyor, 5 senedir uokings de oynadım ve orası kapandıkdan sonra en keyif aldığım yer sivana, birazcık forumlara & oyuna özen gösterilse (playerler için söylüyorum) oyun dahada keyifli olur.nediyorum? [oyun].Speed Multi lag vb. şeyler olmasın yeterki biz bekleriz.Keşke forum açık olsada orda tartışa bilseydik, böyle başka platformlarda konuşmak hoş değil.
Kolay gelsin staff team :) .
Düşünceleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar, bizde sizlerin daha rahat ve seviyeli bir ortamda oyun oynayabilmeniz için elimizden gelenleri yapmaktayız. Yeni connectörümüz ile birlikte bu programları önlemeyi umuyoruz mutlaka nadide kişiler çıkar, fakat o kişilerde nadide cezalara tabi olacaktır. Bizi seçtiğiniz ve bizimle bu yola devam ettiğiniz için yönetim adına teşekkürlerimizi sunarız.

Sivana Ultima Online Shard
sayfa geldi ama oyuna baglanamiyoruz

yeni connector mu bekliyoruz yoksa sayfadaki connectoru mu indiriyoruz

Bu konu wirstcutter tarafından düzenlendi(2010-02-25 17:56, 14 yıl önce)
Site aktifdir arkadaşlar, desteği ve konuya izin verdiği için U-S ye teşekkürler. Siteden devam edilebilir tartışmalar...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.