Sivana Staff Kadrosu:
Connector ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için [email protected] 'adresine mail atabilir veya Messenger üzerinden canlı destek alabilirsiniz.
1-Herhangi bir şekilde windows saatinin normalden hızlı çalıştıgı tespit edilirse taskmanagerdeki tasklarınız Ana makineye liste halinde gönderiliyor.O sırada kullanılan dll ve processlerde eger speed'e dair bir ibare tespit edilirse sunucu ile ilişkiniz DİREK OLARAK KESİLİYOR.(Banlanmıyor Siliniyor.)
2-Connectorde ani kapanmalar oluyorsa sorun açmaya çalıştıgınız 3rd party programlardır.
3-Connector henüz gelişme aşamasındadır.Eksikleri elbet mevcuttur.Bu eksikleri bize ne kadar kısa zamanda bildirebilirseniz düzeltme şansımız o kadar kısa sürede olur.
4-Connectorsuz giriş %100 Olarak fixlenmiştir...
Dip Not:Connectorde Multi Client ile oyuna girmek hiçbir şekilde mümkün degildir...

İzleyin yeter!

https://www.izlesene.com/video/oyun-sivana-connector-pert/2289629
açılmıyor sanırım
Speed açıldığını biliyorum bizzat denedim multiyi denememiştim hiç adam özel program yazmış sanırım :D
Aferim lan sana :) Yahu bu tip salak saçma konular neden genele açılıyo acaba bi tane takip eden yokmu? Geneli ilgilendiren bi konumu sivananın connectorunun kırılması bok püsür? ayrıca mesajı yazan arkadaş insanların bazı şeylerin önüne geçmek için yaptıgı şeyi egale edipte burda şunu pert ettim patlattım cart curt yazman senin ameleliginin tastigidir...

Not:Ki zaten bak kendin kopyalayıp yapıştırmışsın
3-Connector henüz gelişme aşamasındadır.Eksikleri elbet mevcuttur.Bu eksikleri bize ne kadar kısa zamanda bildirebilirseniz düzeltme şansımız o kadar kısa sürede olur.
Multi hiçbir şekilde engellenemez...
engellenir...
Ay aferim sana hahah.. Bunu mu dememizi bekliyodun ? Nerde var gereksiz bi iş..
Members
0.1
yurnei : engellenir...

İster farklı oturumda açılması bile engellensin yine açılır. İster aynı IP'ye kontrol gelsin yine aşılır.
Kullanılan yönteme göre engellenebilir.Ip kontrolünden bir şekilde kaçabilirler,mac adresi ile engellemeye çalışmak daha yararlı olabilir(onun da yöntemleri vardır tabi fakat bilen sayısı azdır)

Edit2: Sivanada speed açmak için conn u kırmaya vs. gerek yok.
Edit : Tam olarak emin değilim fakat multiyi sendpacketler ile de engelleyebililme ihtimalimiz var

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2010-06-26 09:24, 13 yıl önce)
Some_one : Multi hiçbir şekilde engellenemez...
İmzadaki linke bakarsanız %100 Speed ve EasyUo engel.
%100 başarı diyebilmek yürek ister açıkçası.İnşallah söyledikleri gibi %100 başarı elde ederler.Scriptsel olarak yapıldı ise uo sunucuları açısından da yararlı olabilir.
Oyundayken EasyUo açıldımı direk gidion öbür tarafa :)
Multi Engellenirde Oyuncuyu O Kadar Kasmaya Gerek Yok.

Aynı bilgisayardan ikinci bir hesapla oyuna girmesini engellerim hatta sanal makine ile oyuna girilmesinide engellerim ama oyuncuyu o kadarda kasmaya gerek yok düşüncesindeyim.
Silindi
Members
0.1
Evet duyduguma gore , Nebula ve Rings uo nun connectorlerini ayni kisi yapmis.Wildgenie . Ben bir cok programi denedim acilmiyor , ancak Bir program denemedim .onu da en kisa zamanda denicegim. Ama Nebulada ve yeni acilicak olan Ringsuo & pvp de Speed ve easy fixli .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.