Slayer Tr Açılmıştır Süper Bir Server Sade ve Güzel Bir Server Artık Edit Serverlerde Oynamayı Bence Bırakın Millet Gözünüzü Acın Ultima Oline Serveri Oynuyorsan Eşit Olmak İstersin O eşitlik Slayer Tr Editsiz Sadelikle www.slayertr.gen.tr Bence Denemenizde Fayda Var Nebula Stafflar Bile Actionda Pyramid Relax Serverde Edit Basmadığı Adam kalmadı Parayı Ver Editi Bassın Üstün Ol Serverde Gözünüzü Acın Artk Uo Camıası Evli İnsanlarla Dolu ve Bunların Hepsi Braktı Neredeyse Uo Hayatı Bitio Buna Can Vermek İstiyosanz Sade ve Editsiz Serverde OyNayın Ben Hiç Bir Serveri Kötülemiyorm Ama Ethernaller Oynuo Serverlerde Buda Sacma Bence Bi Düşünün Sadece Fikrimi Sundum Yanlışım Olmuşssa K.bakmayın Arkadaşlar ... Saygılarımla
Sen ilk konuşmayı öğren sonra Nebulanın stafflarına, Pyramide laf at.
sanki rap okuyormuş gibi hissettim kendimi =) iyi hoş güzelde dedin server dün geceden beri kapalı =)
reklam kurallarına uymuyor ayrıyetten player tarafından verilen reklamların silinmesi gerek bu konuda oldugu gibi serverın adını kirletmiş arkadaş o yazısıyla
Bizde okulumuzu geçer notla geçen insalar olduk.Malesef türkçe katili olmayı bir türlü başaramadık.Sunucunun günlerdir sitesi dahil kapalı zaten bu neyin çabası anlamış değilim.
Neophyte
26.6001
Cocy : reklam kurallarına uymuyor
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.