DisguiseVersion=0.55 R4.0.2
ClientVersion=2.0.3
Server started on 'dogukan-PC.Dogukan' port 2593.
Monitoring IP '192.168.2.2'.
Loading save/spheredata...
Loading save/sphereworld...
Loading save/spherechars...
23781 Objects accounted for
Background task not required.
[email protected], URL=www.gmail.com, Lang=English, TZ=5
Startup complete. items=23781, chars=0
Press '?' for console commands
Server is PAUSED for Resync.
Resync Restart
Indexing 161 scripts...
Done loading scripts.

servardaki tüm hatalari halletim ama giriş yapamıyorum ayarlar için sunucuya nasıl bi ayar yapmam gerekiyor bilgilendirilmisiniz arkadaşlar...
Giriş yapamıyorum demişsin. Connecting... Şeklinde mi kalıyor? eğer öyleyse sphere.ini dosyasının en alt kısmından ip'yi 127.0.0.1 olarak ayarlaman gerekli
client basıyorum account açtım doğru olarak çalışıyor ama clientde kul adı pass yazdığımda

'' couldn't connect to ultima online please try again in a few moments '' sunucuyu görmuyorum
login cfg e

loginserver=dogukan-PC.Dogukan:2593 yaptım olmadı
loginserver=192.168.2.2:2593 yaptım olmadı

sphere inide ip adreinide aynı sekıl pc dogukan ve 192 ı denedım olmadı ne yapmam gerekıyor?
127.0.0.1,2593
login cfg ye yaptım gene olmadı :(
tam olarak ne yapmam gerekiyor arkadaşlar
Allah allah :S peki client 2.0.3 ile girdiğinden eminmisin login.cfg de 127.0.0.1,2593 nasıl olmuyor onu anlamadım :S
yaptım şimdide bu hatayı verıyor

FATAL:Unable to bind listen socket 127.0.0.1 port 2593 - Error code: -1
FATAL:Server terminated by error -9!

Bu konu Derwer tarafından düzenlendi(2010-01-09 03:31, 14 yıl önce)
Sphere yi kapat ve 'görev yöneticisi > işlemler' bölümünden Sphere ara ve işlemi sonlandır sonra tekrar dene.
Öncelikle serverine girişte kullandıgın clientin login dosyasına ip'ni yazmalısın spherede monitoring ip yazar istersen onu istersen 127.0.0.1 yazarsın..Sonra -9 hatası herzaman cift sphere acmaya calıstıgında gelir bunlar aklında bulunsn....birisi sana client atmıstır sen login.cfg ye yazarsın girmez o client login.asd yi görüodur belkide. sıfır bi client indirip yaparsan calıscaktır %101...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.