Beyler ben evde server kurmaya çalışıorum ama bir türlü olmuor.. ilk once 55i versiyonu kurdum client 2.0.3 ile denedim tam brite gireceği sırada client kapanıyor.. 55r ye yukselttim bu seferde Connecting ekranında kalıyor sphere hata mesajı werior.. shpere.ini ile alakası yok bütün ayarlarını tam yaptım ama ewde router flm yok.. yardım ederseniz sevinirim...
bak şimdi onları geç ben sana 0'dan anlatayım..

önce 56b indir bilgisayarım c'ye at.sonra client 203 indir(istediğini indir farketmez) onuda istediğin bi yere at.Sonra 56b içine gir içinde çalışması iiçin gereken program var diye bi klasör var aç içine içindeki libmysql dosyasını 56b içine at ondan sonra spheresrv.exe çalıştır bekle ip vercek onu al kopyala sonra ultimanın yüklü oldugu yere gir login.cfg'yi aç not defteri ile Loginserver:xxxx,2593 şeklinde yap kaydet.Sonra spheresrv.exe'ye .account add isim şifre yap enter yap sonra plevel vermek içinde .serv.account isim plevel 1-2-3-4-5-6-7 yap okadar artık bağlanabilirsin.
client kendıgılınden kapanıyor neden acaba
aynı hatayı bende alıyorum yardımcı olcak yok mu
akcakoyunlu : aynı hatayı bende alıyorum yardımcı olcak yok mu

Login.cfg'den ipleri ve portları kontrol ediniz. LoginServer=127.0.0.1,2593 bu şekilde olucak.
Yada sphere.ini'den ip ve port ayarlamarını yapınız,
İp : 127.0.0.1
Port : 2593

ve sphere'nin içindeki ile https://www.dosya.tc/files/WBVQyW/SphereSvr.rar.html bu linktenini değiştirerek giremeyi deneyiniz.
Silindi
Apprentice
2.6
beyler bendede söle bi sorn war 55ir1 krucum clien 203 gayetr gzl hersey giriyor fakat character yaratmaya gelemıorm donuyor kalıyor ne yapmam lazım acıl yardım lutfen
Adept
4.3
55i?.. 6 senelik Sphere? 56b edinseniz?
Silindi
Adept
4.3
edindim
WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
WARNING:'save/spheremultis.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheremultis
diyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.