Arkadaşlar sphereyi kurdum tamamıyla lakin acıyorum bu hatayla karsılasıyorum bastan silip denedim olmadı yardım edermisiniz

WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
WARNING:Rename accounts/sphereaccu.scp to 'accounts/sphereb100a.scp' FAILED code 3?
WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
CRITICAL:Save 'accounts/sphereaccu.scp' FAILED
FATAL:Can't open account file 'accounts/sphereaccu.scp'
FATAL:Server terminated by error -8
sphere 'ın içinde accounts dosyası yoksa yarat varsa içine aynen "sphereaccu.scp' bu uzantı ve isimde dosyayı yarat içini aç [eof] yaz kaydet . eğer hala sorun varsa save ve accounts dosyaları içersindekileri sil yeniden yükle.. kolay gelsin
Nasıl account dosyası yaratıcam pekala ?
sağ tık yeni klasör.. :D böyle yaratıyosun isminide accounts yapıyosun :D
Tamamda yarattım daha sonrasında napıcam :D acıklı anlatırsan Mutlu olurum teşekkürler
bak şimdi arkdaşm ilk önce sağ tık dan yeni accounts dosyası yarat içini aç dosyanın sonra yine sağ tık yeni metin belgesi de sonra sphereaccu.scp adlı uzantısı .scp olan dosyayı yarat sonra o dosyayı aç içne [eof] yaz kaydet
Aynen yaptım fakat ayanı hata sorun nerede olabilir arkadaşlar yardım edin sorun bu
WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
WARNING:'save/spheremultis.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheremultis
WARNING:'save/sphereworld.scp' not found...
ERROR:Can't Load save/sphereworld
FATAL:No previous backup available ?
FATAL:Server terminated by error -8!
https://www.upload.gen.tr/d.php/s14/ttjs6mxk/Desktop.rar.html al şunu arkdaşm sphere klasörüne at içindekilerin uzantılarını .txt yerine .scp yap
Yaptım yine aynı hatalar Spherenin icine agree=1 ekledim yok yine aynı yardım edebilecek varmı arkadaşlar ?
WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
WARNING:'save/spheremultis.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheremultis
WARNING:'save/sphereworld.scp' not found...
ERROR:Can't Load save/sphereworld
FATAL:No previous backup available ?
FATAL:Server terminated by error -8!
Neophyte
26.6001
Araştırma yapsanız istediğinizi elde edersiniz gibime geliyor. Bu kadar basit hatalar için azıcık ingilizce bile yetse gerek. Eksik bir şeyler var sanki : p
Yaptık yapmadık değil araştırmayı Dün sabahtan beri uğraşıyorum aynı hata Ve gönderdiğin link bozuk doluyor doluyor inmiyor başka yardım edecek yokmudur arkadaşlar
Tamamdır girdim accounta actım fakat script eklemek istiyorum scriptlerden regci falan scp var onları nasıl yapıcam yardımcı olurmusun acaba
script ekleme dökümanı daha geçen eklendi. nasıl araştırma yapıyorsunuz anlamıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.