arkaşlar ben kendikendimi elendirmek için offline server açmaya uuraştım herşeyi hallettim sphere i kurdum client 203ü kurdum ama kendime hesap açarken sorun yaşıoyrum alıorum .save ypıorum sonra hesabım silinio we clientten bole bi acc yok eer yeni accsa aktif olmasını beklein dio acaba yardım edermsnz? bunu çok istiyorum lütfeen!!
Internetin olmadan Sphere mi kullanmaya calisiyorsun, yoksa baska birsey mi anlatmaya calisiyorsun ??? Anliyamadim da ...
yaa akillis msn verirmisin pmden acaba ?? sana daha önce cok pm attım ama hiç cevap vermedin...
Bunu bana PM olarak bildirebilirdin ... PM ' lere her zaman cevap veririm, MSN haric ... MSN var ama kendime ozel ait var uzgunum ... Arkadasin topikini lutfen kirletmiyelim.
Akillis : Internetin olmadan Sphere mi kullanmaya calisiyorsun, yoksa baska birsey mi anlatmaya calisiyorsun ??? Anliyamadim da ...
internet war yani sphere le ip server acıcam anlatabildim mi?
Sen mi giremiyorsun ?
Accountu nasil aciyorsun, nereden aciyorsun?
Mnyster : Sen mi giremiyorsun ?
Accountu nasil aciyorsun, nereden aciyorsun?
ben daa giremiorum
accountu spherede accountsdan sphereacct dan ypıorum ama 6-7 tane daa bole şeyler war oraya cc ya<zdıktan sonra save cekiom ordan slinio hesabım
konsola .serv.account add NAME SIFRE yaz sonra .serv.account NAME plevel 7 yaz save al girmeyi dene bakayim.
Mnyster : konsola .serv.account add NAME SIFRE yaz sonra .serv.account NAME plevel 7 yaz save al girmeyi dene bakayim.
yaptım sora konsolda yazanları gnderiom sana olmadı bide :

Account 'ewehc' already exists
unknown command '.serv.account add ewehc sensen123'
unknown command '.serv.account ewehc plevel 7'
22:11:23786 Objects accounted for
22:11:World data saved (save\sphereworld.scp).
yaa bak akadaşım acc dosyasını ilk halindeki gibi boşalt sonra konsola yaz bunları ole dene birde.. haa bu arada serv. die yazamassın konsola onu oyun içinden yazarsın konsola direk

account add accname accsifre

account accname plevel x

die yazarsan olur basına .serv getirirsen oyundan yazınca calısır o ..
.serv.account delete ewehc yaz once, sonra .serv.account add ewehc sensen123 yaz ardindan da .serv.account ewehc plevel 7 yaz.Save al tekrar girmeyi dene :)
yaa arkadaşım konsola .serv olmazz
direk account add accname sifre
die yazarsan ancak olur..
Olabilir. Uzak kaldim bu islerden pek hatirlamiyorum dogrusu. Oyle dene bakalim birde
.serv.account add die denersen ancak oyunun içinden deneyince account açabilirsin...
her turlu denedim sole dio:
22:11:23786 Objects accounted for
22:11:World data saved (save\sphereworld.scp).
22:15:23786 Objects accounted for
22:15:World data saved (save\sphereworld.scp).
Account 'selim14' does not exist
unknown command '.serv.account selim14 selimg13'
unknown command '.serv.account ewehc sensen123'
unknown command '.account add ewehc sensen123'
unknown command 'account add ewehc sensen123'
Account 'selim' already exists
unknown command 'account add selim qwerty'
22:22:23777 Objects accounted for
22:22:World data saved (save\sphereworld.scp).

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.