hehe canın sıkılınca manitayı koluna takma fikri güzel :D tabi bazen manita da insanın canını sıkabiliyo :D
Sphere scriptingin en önemli avantaji algoritma yeteneğinizi geliştirmesidir.
kimse gücenmesin uo scripting bi halta yaramaz. git web tasarım kodları ögren daha iyi. 2004 den beri bilioz her bi haltını ama ne yararını gördüm söliyim size en fazla 100 200 ytl para kazanmışımdır. bide tam 1 sene boşa harcamısımdır. budur getirisi
Sphere scriptingle uğraşıcaksanız zaman öldürmek için yada hobi olarak uğraşıcaksınız fazla bir getirisi yok ama eğerki sphere scriptingden sonra herhangi bir programlama dili ile uğraşırsanız göreceksiniz ki mantık olarak aynı işliyor ve 2 side algoritma gerektiriyor.
+1 Bende Sphere Scriptlerini 0'dan Yazmam Zaten
Sitede Bulunan Scriptlere Fonksiyon Eklemeyi Tercih Ederim + Yeni Seylerde Cıkarmaya Ugrasmam
Tamamiyle Hobi İşi.

ve Su Anda Visual Basic , ThreeTheMax/3dMax/ ve Web Tasarim Calisiyorum...
ThreeTheMax nedirkine?
axuare : +1 Bende Sphere Scriptlerini 0'dan Yazmam Zaten
Sitede Bulunan Scriptlere Fonksiyon Eklemeyi Tercih Ederim + Yeni Seylerde Cıkarmaya Ugrasmam
Tamamiyle Hobi İşi.

ve Su Anda Visual Basic , ThreeTheMax/3dMax/ ve Web Tasarim Calisiyorum...

Hepsini bi anda çalışıyorsunda.Bunların hangisinden tam verim alabiliceksin.Sen 3d Max'ı öğrendin diyelim.Eğer Maya Cinema4d falan öğrenmezsen piyasadaki kişilerden eksik kalıyorsun.3ds Max'tada öğrenmesi çok zor olan bişey Renderdir.Buda zamanla olucağından sen herşeyi bi kenara koy sadece aralarından birini seç onun üstünde uzmanlaş.
Flash + Action Script + Alternative 3D engine = GELECEK
Tek mantıklı açıklamayı Genesis yapmış. Karşılaştığın sorunlarla algoritma yeteneğini geliştirirsin, eğer programcıysan işine yarar değilsen %100 zaman kaybı...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.