Merhaba Ardşlar ben sphereden serveri kurdum ve hamachiden ayarlarınıda yaptım sitede anlatılanın aynısını ardşım beni ekledi ağdan login cfg ye ip mi yazıp attım onda oyunun içine attı clineti acıp acc adını yazdığında no moments dior buna bi cozum bulabilirmisniz lutfen
Hamachkı 1.0.1.5 Surumunu Kullanın..Hamachkıyı Yuklerken Sızden Premıummu Yoksa Normalmı Dıye Secenek Sunucak Normalı Secın..Ozaman Baglanma Sorunu Kalmaz..Kolay Gelsın..Bı Sorun Olursa Burdan Yaz Sımdı Cıkmak Zorundayım Gırınce Bakarım..
Dökümanı bilmiyorum kusura bakma kısaca anlatayım.Sen hamachiyi açınca bir ağ kurarsın karşıdaki ağa bağlanır.Sanırım buraya kadar yapmışsınız.Sonra sizin hamachi ip'niz hamachiyi açınca üstte görünür.Onun sonuna

,2593 ekleyerek arkadaşınıza gönderin.Örnek; 123.123.123,2593.Arkadaşınız UO klasorune kaydetsin.Sonra sphere.ini'ye girip ctrl+f yapın AccApp diye aratın.Eğer closed yani 0 (kapalı) ise 2 yapın free olsun.Arkadaşınız normal bir accle girebilir.
gene olmadı zaten 2 mis
Sorun ne bunları tamamen yaparsan girmeme gibi bi durum olmaz birşeyi eksik yapıyorsundur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.