Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
bu kodları sphere ini de buldum ve merakettım bılen arkadaslar bılgılerını paylasırsa sevınırım
bu kodlar nedır ne ıse yarar nasıl yararlanırım .

// MySql configuration.
//MYSQL=0
//MySqlHost=
//MySqlUser=
//MySqlPassword=
//MySqlDatabase=
Adept
4.3
Merhabalar,

Bu satirlar, Sphere'in bir MySQL-Veritabanina baglanmasina imkan verir.
Veritabanlari bircok bilginin saklanmasi gerektigi sistemlerde oldukca ise yarayabilir. Istatistik sistemleri, satis listeleri, vs.

Kullanmak icin sunucuna bir MySQL-Sunucusu kurman gerekecek. Sonra yukaridaki satirlardan //'leri cikarip, dogru bilgileri girip, MYSQL=1 yaptigin an, her scriptte kullanabilirsin.

Sevgiler,
Neran
Silindi
Adept
4.3
Neran : Merhabalar,

Bu satirlar, Sphere'in bir MySQL-Veritabanina baglanmasina imkan verir.
Veritabanlari bircok bilginin saklanmasi gerektigi sistemlerde oldukca ise yarayabilir. Istatistik sistemleri, satis listeleri, vs.

Kullanmak icin sunucuna bir MySQL-Sunucusu kurman gerekecek. Sonra yukaridaki satirlardan //'leri cikarip, dogru bilgileri girip, MYSQL=1 yaptigin an, her scriptte kullanabilirsin.

Sevgiler,
Neran

peki websitesindeki işte son ölümler son tame olan binekler istatistikler gıbı yazılar mesela oyundakı page sayısı onlıne sayısı guıld sayısı ıtem sayısı falan fılan bu sıstemlemı aktarılıyor websıtesıne ?_?
Selam, evet aynen bu şekilde aktarılıyor. Sitede biraz arama yaparsan o istediğin konuyla ilgili bir sürü döküman ve başlık açıldı. Sana yardımı dokunacakdır. Kolay gelsin.
Silindi
Apprentice
12.8
Xandra : Selam, evet aynen bu şekilde aktarılıyor. Sitede biraz arama yaparsan o istediğin konuyla ilgili bir sürü döküman ve başlık açıldı. Sana yardımı dokunacakdır. Kolay gelsin.

tşkler araştırıyorum bende bu acc sistemini yapmaya calısırken gozume takıldı da ondan baktım sanrım onunlada alakalı bu ben ıyıce anlatan bıyer bulup bı gusel download edeyım bellegime :D tşkler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.