Uo List'ten bakıyorum 20 sunucu yazılı 7 tanesi Sphere(bunlardan 1 tanesi yabancı). 10 Türk 10 yabancı sunucu mevcut. Demem o ki ; Sphere olan adam gibi Türk sunucu yok. Nebula var orada kasmışlar zaten kasmış aralarına dahil olman 2-3 ayı alır anca... Pyramid var kimle konuşsam Relax mı aman Allah korusun diyor :S (burada şahsa saldırmıyorum edindiğim bilgiler ışığında karar vermeye çalışıyorum) 6 Türk Sphere'dan 2'si elendi. Kalan 4 taneden 3 tanesi PVP orayıda geçtik. Tek kalan sunucu var o da Levellı sistem. Arkadaşlar bana adam gibi eski tadda oynayabileceğim Sphere tabanlı (RunUO'ya alışamadım) bir sunucu söyleyin lütfen...

Los'ta oynuyordum 3 gündür kapalı ve player kaybına uğradı.
Sonuç olarak yardımlarınız bekliyorum.
vala kalan levelli sunucuyu deniyegım biraz erken açmışlar ama 3 aydır devam ediyor ve 0 player olmasına ragmen hala inat edip açık kalıyorlar hem değişik bir sisteme sahip hemde yenıden kendılerını yapılandırıyorlar eskı sıstemlerını sılıp yerine yenilerini yapıyorlar sımdılık kalıcı oldugundan emın oldugumuz bı orası var diğerleri ise en iyi içlerinde pyramid baslayacaksan orda basla derim.Pyramid uzun bir suredir açık ve playerı bol olan bi yer şu anda ultimam online ayakta ise Pyramid ve Nebula sayesindedir.

Bu konu yedibela tarafından düzenlendi(2013-06-20 09:36, 10 yıl önce)
Novice
-0.500001
Evaya gel guild savaslarının hasını yasa bro
Eva PvP değil mi?
Oyanabilnicek bir pp server bulamadım arkadşları bi oneriniz varmı
Neophyte
26.6001
Gündem bölümündeki sunucu başlıklarını inceleyiniz
https://www.ultima-strike.com/forum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.