Arkadaşlar kodları tek tek yazmak çok uzun sürerdi sizinde almanız zor olurdu bu nedenle Rar halinde size Sundum

Bu arada arkadaşlar renkleri beğenmeyenler buraya yazmasın scriptsten değiştirebilir.10 Saattir bununla uğraşıyorum emeğe saygı lütfen. :D
Ama yorumlarınızı bekliyorum...

Gerekli Bilgilir (Rarda Bulunmaktadır)

Dosyamızı Axiste items-Hamit Items bölümünde göstermek istiyorsak ki hemen hemen herkes
istiyordur aşağıdaki adımları takip ediniz.

1- Spheretables.scp yi açınız
2- [RESOURCES] bölümünü bul
3- altına aşağıdakileri ekle...

//
//***********************************//Hamit Devecioğlu
//*******[(+1)-(+18) Kılıçlar]*******//xwerswoodx
//***********************************//Ultima-Strike
//
Sphere_item_ozel_kiliclar.scp
Sphereitem_magicweap.scp
+1 Kılıçlar.scp
+2 Kılıçlar.scp
+4 Kılıçlar.scp
+5 Kılıçlar.scp
+7 Kılıçlar.scp
+8 Kılıçlar.scp
+10 Kılıçlar.scp
+11 Kılıçlar.scp
+13 Kılıçlar.scp
+14 Kılıçlar.scp
+16 Kılıçlar.scp
+17 Kılıçlar.scp
//
//***********************************//Hamit Devecioğlu
//**********[İşte Bu Kadar]**********//xwerswoodx
//***********************************//Ultima-Strike
//

4- Kaydet Ve Kapat.
5- Axisi Kapat Aç Ve Herşey Hazır.

//Hamit Devecioğlu Tarafından Yazılmıştır.(xwerswoodx (C))
//Lütfen Okuyunuz.

Sphere Versiyon 55i-55r İçin:

Arkadaşlar şimdi bu zip içindeki dosyaları sphere içine atınca sphereitem_magicweap.scp
değiştirilsinmi diyecek merak etmeyin tmm diyin ve devam edin sorun olmayacaktır.

Sphere Versiyon 56b İçin

Arkadaşlar sanıyorum ki sphere 56b de sphereitem_magicweap dosyası farklı bir isimle
geçiyor.Bu nedenle o sphereitem_magicweap dosyasının içindeki herşeyi kopyalayıp 
kendi sphere_item_magic_weap bişi olacak onun içine atın.Diğer tüm dosyaları olduğu
gibi kopyalayın...

**	Hamit Devecioğlu (xwerswoodx) (C)	**
**	https://www.ultima-strike.com	   	**

Rapid Share Link
Dosyam.net Link
Dosya Boyutu 180kb

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2008-10-26 12:14, 15 yıl önce)
ellerine sağlık :D
teşekkür ederim :)
thanks
Eline sağlık da 10 saat nasıL sürdü bu :D
Bence gereksiz Yani o kadar rengi ezberlemesi bi yana kimse uğraşmaz ama emeğin için tebrikler
mthN : Eline sağlık da 10 saat nasıL sürdü bu :D

şimdi abi açıklayayım şu sphereitem_magicweap dosyasını tam bitirmiştim ki elektrikler gitti ... 2.kez baştan yaptım yanlışlıkla ruinlerle mightları karıştırmışım :s onuda sildik en baştan yaptım anca 3. de tamamladım ama 2 saat sürdü3.de tamamlamak hem saat 1 i geçmişti hemde yorgundum artık :D:D 1 günde 3 defa aynı dosyayı yapmak çok zor :S:S sonra +lılar kolay bitti yani bu sphereitem_magicweap dosyası beni çok oyaladı :S

Bu arada Maglor* kardeşim renkleri ezberlemek gerekmiyorda yani şu kodları ben bile ezberleyemedim ki ben yazdım :D:D biraz fazla uzun ama kullandıkca öğrenilir en çok level sistemlerinin işine gelecek gibi geliyor bana :D
Abi Levele Göre dedinde ben bi ara düşünüyodum Levele Göre item Binek Set falanda yalan oldu :)
uo yu bırakmasam yardım ederdim ama sözüm var ya işte kime olduğu önemli diil neyse oynamıyorum online oyun :D ama scripts yazıyorum script yawzarken artık yavaş yavaş profesyonelleştiğim için pek bir deneme yapmam gerekmiyor :) sadece hatalara dikkat etmem gerekiyor aralarda oda doğal birşey :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.