merhaba arkadaşlar easy uo açiliyor serverda önceden acilmiyordu bir kaç script ile oynadim.. artik açiliyor düzeltemedim acaba nasil bunu engelleyebiliriz 2 cilent açiyorlar??
sen onu kapatsanda açmanın yolu çok. Mesela bi pc den 2 tane oturum açarsan her birinden girebilirsin. istedğin kadarda çoğaltabilirsin. Nebula da da vardı bu ama bişey yaptılar kapandı gibi oldu. Ancak uo c:/program file ta yukluyse 2 oturumdan açamıyordun, ama uo yu d ye yuklersen yine girebilirsin yani uo da çare tükenmez. Yada bende diyim tabiki benden önce biri bunu farketmişmidir bilemicem. (d ye yukleme olayını diyom.)
sen 2 cilent açtırmaya devam et.., önemli olan 2 tane client açmasınlar :)
Master
59.2997
İstediğin kadar engelle, açmak isteyen XP çift oturum kullanır gene açar. Boşuna uğraşmayın bence.
abi çift client engellenemez ama easyuo engellenmeli yani
adam çift oturumla 2 client açar
hadi zorlasın 3. oturumu açsın anca o kadar
easyuo ile 15 tane açarsın istersen devamını da açarsın yani
Novice
0.1
client versyonunu 200a kullanırsan sadece easyuo ile açılmasını engellersin.
saolun arkadaşlar..
Adept
4.3
Ek bilgi: EasyUOnun server ile hiçbir alakası yoktur, tamamen client ile alakalıdır.
Adamlar Knight'ta multi açıyor gerisi yalan be abicim :D Fsg'denen bir programla clienti şifreliyorsun.Fakat unfsg var.Şifrelemesen bile adam dener dener client versiyonlarını gene bulur.Dsp şifrelemede yalan oldu :D
fsg mi var bi tek
yüzlerce exe pack programı var
bilinmeyen bi tane bulursan adam neyle packlediğini bile anlamaz
prudent : fsg mi var bi tek
yüzlerce exe pack programı var
bilinmeyen bi tane bulursan adam neyle packlediğini bile anlamaz

Çok yalnış birşey söyledin.Yüzlerce çok az bile.Az biraz programlama biliyorsan elinde binlercesi bile olabilir.Fakat ne yazıkki elimizde yüzlerce client versiyonu yok.Dsp çözmek için o yüzlerce exe pack dosyasından doğru olanı bulmana gerek hiç yok.Çok çok basit bir metodu var :D
dsp çözmek değil bahsettiğim
exeyi unpack etmek
pack edilmiş bir exede dspyi unpack etmeden hex editörle ölsen yine bulamazsın

ha tabi başka bir metodla sphere'in dspyi bize söylemesini sağlıyorsak bilemem :p

not: yalnış değil yanlış
Ya hayret bişi vallahi.Sen git yıllarca yanlış ı kullan.Sonra nereden estiyse doğrusunun yalnış olduğu duy ve uygula.Sözlüğede bakınca meyersem yanlış mış :)

Dediğim gibi dsp çok kolay bulunuyor.Ben bunu knight online zamanında dupe yapmaya çalışırken aklıma esti, denedim oldu.
Aslında connector ile engellenebilir ,
Bir pc den sadece 1 acc ile bağlanabiliyorsun çift oturum açsanda client açılmıyor hata veriyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.