Arkadaşlar bi sphere üstünde çalışıyorum öylesine.Version 55r402 Speed i nası fixleyeceğim konusunda bilgi alabilir miyim ? Cevapları almadan önce bikaç rica :

1-56b + 4x client vb . cevaplar yazmayın lütfen.55R nası fixlenir diye soruyorum
2-Arama yapmadan hazıra konmak gibi bi amacım yok çok arama yaptım bikaç sonuca da ulaştım , ancak ya çalışmadı yada ben çalıştıramadım.

Şimdiden saolun.
script yazarak :D yada connector ile :D
Arkadaşım orda 2 tane açıklama yazmışım onları okumadın galiba.
Bence artık speed pekde önemli bir sorun değil yani. Speed kullanan kişide zaten bir süre sonra bundan rahatsız oluyor. Kişiye ufacık bir hız kazandırmıyor sadece karşıdaki kişi biraz yanılıyor ve laglı ile lagsız karşımı gibi bişey gözüküyor karşıda. Çünkü gerçekde serverın saati normal saat diliminde ilerlediği için o adamın açtığı program pek etkilemiyor. Zaten milletde genellikle açmıyor çünkü bu sefer bilgisayardaki işlemlerini gerçekleştirmelerinde sorun yaşıyor. Bence speed için herhangi bir fix kullanmana gerek yok :)
speed fixi genelde sorun yaratır, her kare kontrol ettiğinden dolayı kasar. sphereiniden walkbuffer ayarını kısarsan biraz, speed yapan haz duymaz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.