Novice
0.1
Benim şöyle bir sorunum mesela in jux atıp paralyze fielddan geçince paralyze fieldı atan kişi paralyze yiyior nasıl fixleyebilirim bunu

Bide Küçük bir şey add komutu commands lerde ne olarak geçiyor.
Şimdiden Teşekküler
Saygılar.
Novice
-14.8
XoXo : Benim şöyle bir sorunum mesela in jux atıp paralyze fielddan geçince paralyze fieldı atan kişi paralyze yiyior nasıl fixleyebilirim bunu

Bide Küçük bir şey add komutu commands lerde ne olarak geçiyor.
Şimdiden Teşekküler
Saygılar.

İn Jux Atıp PAralyze Field'in İçinden Geçme Olayı Normal

Birde Commands'ın içinde add yine add diye geçiyor.
Novice
0.1
hyr sen beni anlamamamışsın in juxun etkisini göstermesi normal ama geri teptiriyor bide işte fieldi atan kişi an ex yiyor.
Novice
-14.8
XoXo : hyr sen beni anlamamamışsın in juxun etkisini göstermesi normal ama geri teptiriyor bide işte fieldi atan kişi an ex yiyor.

O Normal İşte :s

Demek istedigin bu sanirim injux attiktan sonra palayze field'ten geciyorsun normalde injux oldugu icin an ex yememesi gerekiyor ama an ex büyüsünü yiyormu ?

Eger bu durumda degilse zaten diger durumda normaldir..
Novice
0.1
ya benim serverlarda gördüüm an ex por'a in jux işlemez ama bende işliyor onu demeye çalışıyorum.

Bu konu XoXo tarafından düzenlendi(2008-01-20 20:34, 16 yıl önce)
simdi paralyz field ı atıyosun, ardından in jux lu kisi ustunden geciyor ve ama etkileniyor mu bunu mu demek istedn?
Novice
0.1
hyr mesela sende in jux var ben in ex grav attım sen fieldin içinden geçiyorsun ve ben frozen oluyorm daha açık nasıl anlatayım.
Normali odur zaten .
neo75 : Normali odur zaten .

bnmde bildigim oyle.
An ex por hiç bi yerde geri tepmez oynama yapmadığın sürece. Ama in ex grav in jux lu isen atan kişiye teper. Atan kişi ekranda ise tabi. Bu normaldir ama yok ben istemiyom adam o in ex gravı yesin diyosan

on=@spelleffect
if (<argn> == 47)
findid.i_rune_magic_reflection.remove
endif

bunu herhangi bir player events ine ekle

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.