Arkadaslar acil deneyımlı scipters aranıyor

İletiş[email protected]
jARAKHİA : scipters

Kaç kişiyle çalışacaksınız yahu....
1 de ole yazdım yardımcı olacaksan msn ekle
Burdan Scripter Bulacağınızı Sanmam.
Hatırladığım Armi, Galentos vs. vardı bırakmadılarsa ulaş onlara.
Beyler ben topic actm illa herkese laf sokmak zorundamısnz orda bana yardım etseniz bi yeriniz eksilcek . Adam bir imla hatası yapmış onun hatalarını yüzüne vurcağınza bana yardm edeblrsnz. Nese...
Galentos çok oldu bırakalı =) Armi'yi bilmiyorum.Zaten kolay kolay kimse birine pack hazırlamaz.Çevresinden yakın tanıdığı biri olmadıkça hiç bi scripter'da kolay kolay her istenileni yapmaz.Yada sunucu sahibi ona şunu yap derken çekimser davranır.Yaşadığım için biliyorum anlaşmanız çok zor olacaktır.Bence ya çevrenden tanığın yada msn'de samimi olduğunuz kişilerle irtibata geçin.
armide bırakalı yıl oldu ben ve nedim de bıraktık :D hayat uo değil ki bombok bi oyun 3 5 sene sora sizde buna varacaksınız
3 sene oynadım oks nedeni ile 1 sene oynamadım yokluğunu o kadar cektim ki.. asla katılmıyorum.. harika ötesi bir oyun zamanınız varsa bol bol oynayın ;)
UO kötü oyun değil bırakınca kötü gibi unutma çabaları bunlar.Hangi oyun 9-10 veya senelerce oynanır ? Tabi herşey UO değil ama kötü bi oyun demek doğru değil bana göre.
Bencede...Gerek role playi gerekse actionu ile grafik açığını kapatıyor...Ben Knight oynayıp full canavar kesmektense uo oynayıp herşeyi yapabilirim...
ya şu oyuna kötü demeyin beyler. geldiği nokta ortada yapılabilenler ortada. hayal gücü ve emeğe bakıyo herşey. sadece saçma olan hayatınızı bu oyuna vermek 5 yıldır oynuyorum. başladığımda hayatımın nasıl olduğunu hatırlıyorumda. insnaı bu kadar bağlayan bi oyun olamaz. fakat işte geldiği nokta ortada. kötü diyemeyiz ama emek veren yok. biraz seviye düştü sadece. ama herkesin bırakması gerekli bu oyunu. bu arada tanıdığım en yaşlı uo oyuncusuda torun bekliyo şuan bildiğime göre. nicki de neydi "Samah Kharadun" ... bu yaşda insanlara bile hitab edio benim babamda bi ara sarmıştı ama bıraktırdım zorla. tek pc vardı evde :)
[Holygun] : armide bırakalı yıl oldu ben ve nedim de bıraktık :D hayat uo değil ki bombok bi oyun 3 5 sene sora sizde buna varacaksınız

haklısın walla :D bende 4 sendedir oğraşıyom bırakmıştım 56b ilgimi çekti hoby olarak kasıyom güzel bi pack hazırlıyorum bi server açarım herhalde
sarı ilan sayfaları =)
Novice
0.1
Uo kötü bir oyun olsa kimse 3-5 sene oynamazdı zaten ama dışardaki güzel hayatıda unutmamak lzm.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.