Şu An Hazır Bir Uo Serveri Var Elimde. Hertürlü Ayarı Çektim Kendi Bilgisayarımda Solo Takılıp Biraz Kendimi Geliştireceğim. Fakat Acc Açıyorum ve Bir Türlü Aktif Edilmiyor. Sphere Save Çekiyorum Yine Yok :S Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Varmı Acaba :S
arkadaşım sphere ye gir account add account ismi sifre ni yaz sonra account accountismi plevel 7 mesela yaz saveye tıkla hala açılmamış olarak gözüküyorsa ultima online klasöründe login.cfg yi kontrol et 127.0.0.1,2593 olsun
Bunları Yapmadığımımı Zannediyorsun ? Bunlar Basit İşler Bu Halde Aktif Olmuyor
tam bilmiyoru ama sphere.ini de accapp değerine bakarmısın
ezopphoenix, local de iken, herhangi bir php tetikleyici kullanmadan yani demek istediğim account sistemi kullanmadan nasıl bir aktivasyondan bahsediyorsun onu tam çözemedim. Normal olarak konsol a account add xxx diye ekliyorsan hemen açılması gerek.

Accountun açılmadığının bildirge mesajı Either Account diye başlayan mesajdır. Eğer seni giripte takılı kalıyorsan client versiyonun uyuşmaması ihtimaller arasında. Biraz daha açıklayıcı anlatırsan daha iyi yardım edebilirm.
bide console account update yaz
Account Sistemi Var Ama Yani Onun Önemli Olduğunu Sanmıyorum. Remoteden Acc Oluşturuyorum. Öyle Bir Şey Yani

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.