ya cok sacma bi şekilde çok şaşırdım üzerimde deathshroud varken anim12 yaptıgımda yukarıdaki gibi shroud önümde gidiyor balık tutarken çift kare silah kullanırken vs.

Not: siyah olmasının sebebi karakterin renginin siyah olması (.color 1 yaptım) yani karakterin kendisi görünüyor shroud önde gidiyor.. anlatabildim sanırım yardım edebilirmisiniz ?
ve bu belli bir iteme degil görüntüsü si deathshroud olan her iteme oluyor..

56b kullanıyorum ve 6x client kullanıyorum.. ( client 2.0.3 te ve 55r de iken problemim yoktu)
huehe :D ilk defa böyle bişey gördümde, Shourd script'ini bi atarmısın ordan mı olabilir.
yok ordan olmadıgını biliyorum başka bir mage robe script i ekledim zaten daha başka bi problemi çözmek için :D ikisindede oluyordu.. animlerden bence :D
bana şunu nasıl yapacagımı söyleyebilirmisniz ?:
Mesela balık tutarken yaptıgı hareket varya (anim 12 yapıyor) onu anim 11 olarak değiştirebilirmiyim :D en kolay çözüm bu gibi geldi... bunu nasıl yapacagımı anlatabilicek birisi varmı ?
:D:D:D:D Hahaha Bence böyle ii olmuş :D gölgesi gibi durmuş hahah :D
sanki ben önümdekine büyü atıyormuşumda arkamdan biri bana vurucakmış tuzaga düşmüşüm gibi :D
Master
59.2997
yanılmıyorsam client kaynaklı bir problemdi bu.
ee çözmenin bir yolu yok mu ? client kaynaklı problemlerinde bir çözümü olmalı.. :)

(çok mu iyimser düşünüyorum yoksa ? :D)

eger yok diyorsanız bana anim12 yapılan hareketlerde karaktere nasıl anim 11 yaptıracagımı söylermisiniz ? yani balık tutarken anim12 yapıyor ya ben ayarlıyıpta onu anim 11 yapabilirmiyim ?

Bu konu PeterJoseph tarafından düzenlendi(2010-07-31 21:31, 13 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.