Ultimayı Cok Farklı Yone Tasıdıkları Kesin
yakında craft skillerinin de dummysi çıkar :)
:) ahaha
Allah'ım yaa ben bunu sorduğumda salla tutmazdemislerdi vay anasını be adamlar çıkartmışş heee benim fikrimdi çalmış şeferler...
Ben bole bi scp yazmaya niyetim yoktu istekden dolayi yazdim.
Ultima Online bir oyundur vede oyun zevk işidir herkezin zevkleri farklı olabilir arkadaş demekki UO dan bu şekilde zevk alıyor. Herkezin farklı zevkleri , görüşleri , düşünceleri vardır eğer herkez aynı düşüncelerle yaşasaydı şuanda bulunduğumuz durumdan çok farklı bir şekilde yaşantımızı sürdürüyor olurduk.
Dogru Diyorsun Ama Bu İnsanları Uyusukluga İter.Skill Dummy e Bırakıp Oyunu Alta Alıp Baska Seylerle İlgilenmeleri Ultimaya Resmen Hakaret Bence Böyle Guzel Bir Oyunu Niye Basit Bir Oyun Gibi Görüyoruz Anlamıyorum Bu Oyun Sayesinde Arkadaslarınızla Aranız Daha İyi Oluyor Daha Cok Vakit Gecirebiliyorsunuz. Ama Simdi Kardesimi İzliyorum Koyuyo Skill Dummy e Msnden Lak lak Yapıo.Bizim Zamanımızda Giderdik Brit Mezar Felan Birlikte Kasardık Ölünce Biri Gider Reslerdik Hep Birlikte Kasar Hep Birlikte Eglenirdik

Neyse Konuyu Saptırmayalım İstek Yerine Getirilmis Zaten

Bu konu Grenze tarafından düzenlendi(2008-04-23 13:59, 16 yıl önce)
Bu konudaki son postumdur dediklerim ya anlaşılmamış yada yanlış anlaşılmış ;

Grenze : Uyusukluga İter.

Ultima Online insanın fizik gücüne dayalı bir oyun olmadığı için karakterini geliştirmek isteyen bir kişi istediği karakter şekline sahip olur. Fakat bazı kişiler bazı sebepler ( daha önceden aylarca char kasması sonucunda serverin kapanması , karakterini geliştirmek için geçen zamandan memnun olmaması ) den dolayı kolay yöntemleri tercih eder ve bu şekilde oynamak ister bugün nasıl siyasette her partinin kendine göre doğruları ve bireyleri var onunda sebebi insani farklılıklardan kaynaklanıyor herkez ayni düşünceyi kabul etse tek bir parti olurdu bu kadar çok değil.

Grenze : Bizim Zamanımızda Giderdik Brit Mezar Felan Birlikte Kasardık Ölünce Biri Gider Reslerdik Hep Birlikte Kasar Hep Birlikte Eglenirdik

Sorun burada başlıyor zaten sizin eğlence anlayışın bu iken başkalarının eğlence anlayışı farklı olabilir siz skill kasarken eğlenirken başkaları skill kasmaktan nefret edip direk aksiyon a katılmaktan zevk alabilir. Bugün herkezin zevk anlayışı bir olsaydı ya pvp serveri olmazdı yada normal shard olursada sadece 1 tane server olur tüm uo playerlari o serverda oynardı.

Hızlı bir şekilde yazdığım için anlatım bozuklukları olabilir.
unknow:
Ultima Online bir oyundur vede oyun zevk işidir herkezin zevkleri farklı olabilir arkadaş demekki UO dan bu şekilde zevk alıyor. Herkezin farklı zevkleri , görüşleri , düşünceleri vardır eğer herkez aynı düşüncelerle yaşasaydı şuanda bulunduğumuz durumdan çok farklı bir şekilde yaşantımızı sürdürüyor olurduk.

+1
Silindi
Neophyte
0
tame gelmiosa

[function gaintame]
if (<args> == 1) && (<taming> >= 80.0) && (rand(2) == 1)
	return 0
endif

if ((<skilllock[35]> == 0) && (<skilltotal> < 800.0))
if (<tag0.override.skillcap_35> < 100.1)
if (<taming> < 100.0)
healing (<taming> +1)
else
if (<healing> < <tag0.override.skillcap_35>)
healing (<taming> +1)
endif
endif
endif

[comment tamess]
if (<taming> < 30.0)
		if (rand(2) == 1)
			taming (<taming> + 1)
		endif
	elif (<taming> < 50.0)
		if (rand(2) == 1)
			taming (<taming> + 1)
		endif
	elif (<taming> < 75.0)
		if (rand(3) == 1)
			taming (<taming> + 1)
		endif
	elif (<taming> < 100.0)
		if (rand(4) == 1)
			taming (<taming> + 1)
		endif
	endif
endif

src.gaintame ekle timerin altına

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.