Appserv Nasıl baglantı kura biliriz arkadaşlarla
ne demek istediğini tam olarak açıklasan appserv nedir ya
Arkadaslar ben internet cafe işletiyorum şimdi server kurdum shpere 56b hamachiyi anlamadım ben diger masalardada benim kurdugum servere girilmesini istiyorum beceremedim bi türllü hamachiyi kuruyorum acount şifre alıyorum mesela acount ahmet şifre 123456 diyelim agı kuruyorum sonra diger masaya hamachiyi kurup başka aga katıl diyorum kendi aldıgım ahmet 123456 oraya yazarak aga katılıyorum client 2.0.0.3 ü kullanıyorum sonra servere baglanmak istiyorum cliente çift tıklıyorum acontlar free ama girmiyo başka ne yapmam lazım login.cfg yi sonra server.ini yi bana bi anlatırmısınız . Başka birşey yapmam gerekmi login.cfg den başka ?? Anlamadım bi türlü yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim arkadasın birisi dedi appserv ile baglana bilirsin falan anlamadım ama o hamachidende karısık arastırdım bulamadım
İyide arkadaşım internet cafede hamanchiyi napıcaksın ! ben onu anlamadım internet cafende zaten bir yerel ip dizilmiştir. Snn makinenin yerel ip si otomatikman Sphere konsolunda IP olarak cıkar sen o werilen ip adresini Login.cfg ye yazıp makinelerede " Client 2.0.3 ve IP NN yazılı Oldugu Login.cfg " Klasörünü atıcaksın giricekler we AppServ sadece yerel websunucusu kurulumnna yarar Server'la alakalı birşey değiLdir msyql destek istiyorsan msyql programı kurucaksın ama dediğim gibi internet cafee hamanchiye gerek yok!.
ok abi saolasın abi bana msn nin vere bilirmisin msn de biraz yardımcı olsan yeter lütfen çook ihtiyacım war [email protected] eklersin veya sen ver ben ekleyem

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.