Silindi
Arkadaşlar Connection Pvp Oynayanlar Bilir yada Eternite İnc ordaki Binek Seller Vendorunun Scriptinin Olduğu biri varmı yada nerden bulacabileceğimi bile biri varmı şimdiden hepinize teşekkürler...
Meslek güzelmiş. :ü)

Ünlü Düşünür Tarkan:
Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin

Connection ' ın sahibi burda şimdi görcek yaptığını havasını basacak sende buna yol acıcan

Basit bir menuden bile yapabilirsin. id ler ve gereklilikler üzerinde oynama yap tamamdır.

Kolay Gelsin.
Silindi
Novice
0
bilader o zaman varsa sen bana şu Orc Slayerlar varya onları verirmisin? Deed Bazucu Adamıyla Birlikte?
Ya dilen o zaman birilerinden LINUX PVP SCRIPT PACK' I bulursun.
Silindi
Novice
0
la biz sizden insan gibi istedik sen .......... söylüyorsun. allah allah o ne öle dilen o zaman ona dilenmek denmez rica etmek denir vede söylüyorum Baylar Bayanlar varsa birilerinizde LINUX PVP SCRIPT PACK' ını verecek varmı.?
Script pack yayınlanması yasak. :)
Connection'unda Linux Pvp'ninde Ownerı ARamızda Bu Forumda Takılıyor.Biraz Bekle O Verir Belki:)
daha neler görces hergün böle server açanlar var.
Bazen sunucunun isimleri karışıyor :)

Bir stone da adı xxx ise diğerinde <serv.serv.name> :)
arkadaşlar banada acilen npc ler lazım demon baldron falan, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Chars klasörünü buraya koyun gibi birşey bu da =)

ouzhan.zapto.org/chars.rar
binek seller + binek avcisi + hediye deed + amount deed scriptleri için [email protected] ;)
Dokumanlari az kariştirmalisin kendi scriptlerini kendin yazabilirsin her turlu dokuman bulunmakta u-sde.
Farkında mısınız bilmiorm.Bu günlerde çok arttı bu hazırcılar ?
Ya bende şey arıorum. Bi tuş oluo hani uo da basıosun hani böle osi gibim bişey oluyo. hatta duyduğuma göre ninça törtıls da çıkıo diolar. Hatta o tuş 56B de şey olmuş.

basıosun host most web site acc sys connector fixmix alayı gelio sana acc açıo world u spawnlıo mysql systemler yazıo. bide rus hatun buluo diolar.

bilen yada gören warsa plakasını bana ulaştırsın bağaaaa

Çikoooooooooooooooooooowwwww bağa bişeyler oliiiiiiiiiiiiiiiiii

:kufurbaz böle :D isteğe böle cevap. böle döte böle :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.