CChar:Fight_Clear CChar:Fight_Attack debug cikiyor engec 3 gune bir veya 5 6 saate bir tam yakalıyordum bukadarini çeke bildim bi yardim edebilirmisiniz ? https://img25.imageshack.us/img25/6136/bugdebug.jpg şimdiden teşekkurler
ama bu bi scritps ten kaynaklanıyor ve o scripts ilk kullandıgında fln yapyıor. o scritps'i gormemiz lazım. + sana bi tavsiye Agent Ransack Ile Bulabilirsin.
agent ransack bizde biliyoruz scripten oldugunu bizde biliyoruz ama hangisi başlarina gelmiş olanlardan yardim istemek için actik buraya
Ben biliorum ama sana yardımcı olmuyacagım kufurbazın tekısın cunku. bu cok iyi oldu sana senın gıbı kufurbazlar'a boyle olur zaten. ;-)
kufurler insanına göre degişir burasi yardim paylaşım sitesi sen biliyorsun ya kendine sakla ilerde kullanırsın.Arkadaşlar yokmu başka yardim edicek
Orada sorunu acıkladım sana :P
yaw arkadaşım sagdan soldan caldigin editledigin yaptigin script'lerle shard aciyorsun kulaktan duydugun kelimelerle bana burda laf yapiyorsun geregi de yok cikar bir müslüman yardim eder sorun degil ...
Dostum benı tanıyan tanıyo ben senın gıbı degılım calıtnı scp kullanıyım kullandıgın verdata bile ****r in :yes

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-06 02:15, 15 yıl önce)
ama nedense senin kullandigin olmuyor ya ona yaniyorum neyse senden ne köy olur ne kasaba bak raadina
Benden ne koy olur ne kasaba senden anca olur kufurbaz + sahtekar :yes
benden kufurbaz olur ama senin gibi ? emege saygisizlik olmaz adminlere söle topici kapatsin gereksik insan cok dolasiyor burda
Emege saygisizlik ne zaman yapmisim dostum ? Aciklada ogrenelim.
Master
59.2997
Kişisel tartışmalarınızı kendi aranızda yapınız.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.