Acayip zevk aldım izlerken ..
https://www.youtube.com/watch?v=Qr3iHBbPriM&mode=related&search=
https://www.youtube.com/watch?v=3fHRk87uZ8o
iki ayrı video

Bu konu Xazrael tarafından düzenlendi(2007-10-10 14:41, 16 yıl önce)
Gercekten ii miş Beyendim :)
Silindi
Members
0.3
Bir kaç Türk serverlarında da vardı (:
Elinde Scripti mevcut olan yok mu ya arkadaşlar?
bunun scripti epey ugrastirmisti hatirliyorum ve türkiyede 2yerde var. o yüzden pek verceklerini sanmam...
Master
59.2997
Bu uğraştırıcı bir script olduğu için kimsenin yayınlıcağını sanmam. Ama eğlenceli bir quest'e benziyor.
56b nightlyde onların hepsinin scriptleri var zaten ultima on. mondains legacy yaparsan versiyonunu aos yerine ve bütün patchlerini yaparsan o sphereindeki idleri kullanıp çok rahat çıkarabilirsin. AOS la yaparsan binekler görünmez sadece isimleri görünür.
asdasd

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-06-03 15:10, 15 yıl önce)
hersey tamam da bu wallari yerlestiriyon serveri kapatınca wallar kayboluyo onu nasıl halletcez
"Wallara" attr 10 değerini vereceğiz, hallolacak.
[itemdef i_b_wall]
id 076c
name Wall
type t_eq_script

on=@create
attr attr 10
nudgedown 5

[itemdef i_b_wall]
id 076c
name Wall
type t_eq_script

on=@create
attr 10
nudgedown 5

ikisinide yaptım fakat serveri acıp kapatınca kayıp oluyor:( ne yapmalıyım
hayır öle ayarladım ki şey işte taşlar patlayınca yerde invis floor çıkıyo timeri dolunca tekrar spawn oluyo kırılabilen taşlar
hm gateyi tekrar biz koyuyoruz yani birde o can verir yazanlar nedir :) onları bulana hediye vsmi verelim :)
can şey oluyor mesela alev gelio üstüne hop bi canın gidio 0 can kalınca pazarın yolları taşlıı :D
Çok sagol scp için o stoneler kaç dakka sonra eski haline dönüyor. Ha birde 3 diyor patlıyor bomb :) 3 2 1 yazmıyor o videoda adam shrink gibi çıkarıyor alanı pat diye birde arkadaşın dedigi gibi kayboluyor xattr 010 eklim bi :)

Bu konu Xazrael tarafından düzenlendi(2007-09-16 18:20, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.