yaw arkaşlar u-s nin linkler bölümünde uo sunucuları varya bişey anlamadım oraya bizmi bedava yerleştiriyoruz yoksa paramı verip yerleştiriyoruz sunucuların reklamını olursa bende kendi sunucumun reklamını yaparım paraylamı bedevamı :) :D
Master
59.2997
https://www.ultima-strike.com/ Bu linki kontrol edersen sanırım yardımcı olacaktır.
Slothere ben reklam vermek istiyorumda kiminle iletişime gecmem lasm !
Master
59.2997
Lucretius'a PM atabilirsiniz.
sagol !
Bedava bedava.Hava bedava,su bedava,
Bedava yaşıyoruz bedava =)
yaw arldaşlar şimdi tamma ama reklam bölümüne yazıcazda bedava onuda anladım ama linkler bölümündeki uo sunucularını içine nasıl olucak :d
Fredy sizden aldığım hostun şifresi değişti ah bide p.m'ye baksan..
Hiç Sevmediğim Birşeyde Şu Hosting Firmalarının WebSite Yapmaya Yarayan Text Editörlerinin Resim,Buton Veya Flashlarını Alıp Hiç Değiştirmeden Kullanmaları ... Hostla Alakası Olmasa Sitenizin Dersinki Adam Ne Anlasın , Fredy'in İmzasındaki Sitede Baştan Aşağı Bu Şekil Komik :S
Master
59.2997
Herşey bedava ancak yandaki ve üst bannere reklam vermek paralı.
emreguney5 : Hiç Sevmediğim Birşeyde Şu Hosting Firmalarının WebSite Yapmaya Yarayan Text Editörlerinin Resim,Buton Veya Flashlarını Alıp Hiç Değiştirmeden Kullanmaları ... Hostla Alakası Olmasa Sitenizin Dersinki Adam Ne Anlasın , Fredy'in İmzasındaki Sitede Baştan Aşağı Bu Şekil Komik :S

ŞŞt orda dur sen bnm siteme bişey diyemezsin !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.