Ya ben server kurdum Scplerı burdan ındırıom Sphereın ıcındekı scripts dosyasına atıorum adını ornek: örnek.scp diye deıstıorum ama scp calısmıor nasıl calıstırcam help me :S
Konsolda resync yaptın mı ? Resync ( Sphere mavi topu actıktan sonra cıkan yerde r'ye basıp enter tekrar r'ye basıp enter ) yaptın mı :)
Yada örnek.txt olarak gözüken dosyayı örnek.scp mi yapıyorsun yoksa Örnek diye gözüken dosyayı Örnek.scp olarak mı değiştiriyorsun ?
YA basta bi not defterı acıom adı :yeni metin belgesi oluor icine scplerı atıorum
sonra adını benım.scp yapıom

calıstıramıom
Bak o scripti rarla uzantısını yani txt olan yeri scp olarak değiştir winrarın içinden çıkar.
Yaptıktan sonra Sphere/Scripts klasörüne at.Konsolu aç ( Mavi topa tıklayınca çıkan yer ) aşağıda r +enter tekrar r + enter yap çalışır.
Not defterine scripti yapıştır sonra farklı kaydete bas sphere'nin scp klasorune xxx.scp olarak kaydet olur
kardeş .scp ile alakası yok sphere(mavi top) gel ordan 2kez r ye bas enter a bas metin belgesine yazdığın scpleri gormuş olur...
.txt uzantılı olarak eklersen nasıl görücek ?
savas12 : kardeş .scp ile alakası yok sphere(mavi top) gel ordan 2kez r ye bas enter a bas metin belgesine yazdığın scpleri gormuş olur...

Çok zekisin.
saolun denıcem bu yazdıklarınızı
Buradan Script Eklemeye Ulaşabilirsin .. Burdan Scp'yi Ayarladıktan Sonra Sphere'ye Gel Ve Arkadaşların Dediği Gibi R'ye Bas Server Donucaktır Tekrar R'ye Bastıgında Scpleri Okur.. Böylelikle Scp Calısır.. Kolay Gelsin.
Saolun calıstırdım
bı sorum daha olcak bana spawn hazırlamasını ogretın yada hazır scp warmı sıteden ındııroum bozuk scpler cogu
duzgun bı scp warmı
Silindi
Members
0.4
Benden sana tavsiye bence sakın scp işini server kurma işini öğrenme...
nedenkı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.