Server kurdum arkım bana nasıl baglancak bilen warsa yazablırmı frumlarada aradım bulamadım
sımdıden tesekkurler
şimdi ilk önce hamachiyi kuruyorsun hamachiden bağlantıyı dökümanlar bölümnde süper bir şekilde anlatmışlar.. anlatayım kısaca power tuşuna bastıktan sonra yeni ağ kurarak başlıyorsun sonra arkadaşların ağğ adın ve şifresi ile bağlanıyorlar (büyük küçük harf duyarlı...) bağlandıktan sonra hamachideki senin ip numaranı (hamachinin en üstünde bulunur) arkadaşlarına veriyorsn onlarda login.cfg dosyasına loginserver=hamachi ip numaran olarak ekliyor clienti açıyor kullanıcı adı ve şifresi ile giriyor :)
https://www.hamachiturk.com/download/turkce/HamachiSetup-1.0.1.5-tr.exe

bunu indir kur

kurduktan sonra çalıştır

hamachi nin sağ altında 2 tane ikon görüceksin sağ tarafta bulunan ücgen şekilli ikona tıklayıp yeni ağ oluştur diceksin

burda ağ adı Uo Shard Şifresi 1 gibisinden ayarlıcaksın

oluştur diceksin zaten ağ oluşmuş oluyo :)

arkadışında annatığım gibi hamachiyi yüklicek aynı yerden ağ oluştur değil başka ağa bağlana tıklıcak Uo Shard sifre 1 (örnk) yazıcak ve bağlanıcaksınız

arkadaşının bağlanabilmesi için senin hamachinin üstünde kocaman bi ip yazar 5.59.3.... gibisinden onu arkadaşına veriousn o Login.cjg dosyasına

Loginservers=5.59.3....,2593 yazarak bağlanıcaksınız ... :)

Sorununuzu halletmişimdir ins. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.