Forever sphere :yes
boosterx : Forever sphere :yes
:yes
Ben Yapacam Bluetooth sisimteni ama hangi versionu kullanam D:
bnde yapmayı dşünüorum yane kafamda olusturdum cou bölümü bi kaç yeri daa düşünmedim onlardada ufak tefek yardım alarak yaparım heralde ;-). ama bilg. sphere hatta uo yüklü deil . setup war ama bos yer yok :P bi ara yüklüycez artık :D
:) kaç gündür yazamadınız bi scripti :p
Bende scriptte herşeyi yaptım da direk bankaya gidiodu.Şimdi adama dialog açtırdım kabul ettiginde var kullanıp tekrar bana açtırmayı düşünüyorum denemek için bi arkadası bekliorum :yes.Bitince yazarım buraya xP
Bekliyorum
Master
59.2997
Vergi içinde Neran'la bi planımız var bugün okuldan dönüşte bitirmeye çalışıcam akşama doğru yayınlarım gibi gelio.
Muahha Ödemeyene agır cezalar Olsun :D
solothere yayınla haydi:kork bekliyoruz.
Master
59.2997
Bugün scriptlere hiç bakamadım yarın halledicem ama.
Slothere : Bugün scriptlere hiç bakamadım yarın halledicem ama.

hallet yarın
:S:S
Silindi
Members
0
Lan iki tane scripti yazamadınız :D insan sözünü tutar Slothere :D bak en diğer topiclerde akşama yazarım dedim akşama koydum hadi aslanım hadi :D
0
Sapıttınız artık,konuda gereksiz birçok post bulunmakta,hem de oldukça gereksiz..

Bununla birlikte UO'nun kalitesini üstelik bu portalda bu şekilde(bundan kasıt topic açma sebebi değil,topic içerisindeki çeşitli postlardır) düşürmemenizi bildirmekle beraber,portalımızın bir ana sınıfı olmadığını belirtmek isterim.

Topic katledildiğinden dolayı kilitliyorum.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.