arkadaslar britain bankasının ust kısmınıana yer olarak kullanmak ıstıyorum fakat uste cıkıs ıcın merdıven koyamıyorum.aslında koyuyorum ama tahta merdivenler onlarında boyları yetmıyor.bana tas kale merdiveni scpsi verebilecek biri varmı aranızda acaba.

NOT:56b sphere kullanıyorum.simdiden saolun........
Senin bence iyi bir World Builder'a ihtiyacın var arkadaşım. O iş script ile olmuyor.
Arkadaşım cok sacma bir şekilde anlatmışsın ama su sekilde anlatıyım taşların scripti yoktur :) kodu vardır. [email protected] ekle yardımcı olayım.
Uğraşmaya şurdan AXİS diye arattır, öğren ve yap. Toplasam 30 Dakikanı almaz bu olay...
oo durum vahim.. World Building amaçlı kullanılan itemlerin scriptleri değil komutları vardır.. Bu komutları en rahat "Inside Uo" adlı programla görebilirsin..
masaüstüne yeni bir notepad aç ve içerisine alt alta olacak şekilde 5 kere ".tastanduvarpls" yaz , sonra bunu uo yu yüklemiş olduğun klasörün içerisine yapıştır , iyi oyunlar ..
hain_kostok : masaüstüne yeni bir notepad aç ve içerisine alt alta olacak şekilde 5 kere ".tastanduvarpls" yaz , sonra bunu uo yu yüklemiş olduğun klasörün içerisine yapıştır , iyi oyunlar ..
:O_o

Bu konu batuhan92 tarafından düzenlendi(2010-07-04 15:01, 13 yıl önce)
hain_kostok : masaüstüne yeni bir notepad aç ve içerisine alt alta olacak şekilde 5 kere ".tastanduvarpls" yaz , sonra bunu uo yu yüklemiş olduğun klasörün içerisine yapıştır , iyi oyunlar ..

Yaptığın hiç hoş değil.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.