Arkadslar Cogu Serwerda Gordugum Seyı Solıyım Mesala Oyunda Bı Mageshop Yerını Tamamen Sılıyorlar Brıt Koprudekı Kaleyı Falan Tamamen Sılebılıyorlar...Tabı Bunları .remove KOmutuyla Yapmadıkları Belıı..Iste sıZE Bunu SOrucam Butun Bu ıslemlerı Yaptıkları Bı Programmı War....
Ewy Cok Saol..
@Death Bringer, o program söylediği şeyi yapmaz, sadece statik ekler. Silme işlemini yapamaz.

Silme işini yapan Dragonlu bişeydi. O da map editör kısmına girer. Yani map'in tamamı. Static değil sadece, map0.mul gibi.
Zaten Werdıgı Dosya Hata Werıo ....
Bılen BIlır warsa Yardımcı Olabılrımı Dokumanlardand okUDum ama Indırdıgım Dosyalar Bı tane Dll Uzantılı Dosya Hatası Werıo
Axisle herşeyi yapabilirsiniz. kolayca.
Axıs Warda Bulamadım NedensE.Kronos Hatta Ilk Senın Serverda Gormustum O Muhabbetı.....Bu arada Serwr Super...:yes
Kronos_, axis ile o söylediğini yapamaz.
Gökhan :D 56B axis II ile yapılıyor diye biliyorum. Ancak ne kadar doğru bilmiyorum.

Bu konuda en profesyonel desteği World Designer 'ımız Kaankha Adlı kullanıcıdan alabilirsiniz. İletişime geçin o size yardımcı olur.
Yok o değil Ünsac, mesela Axis II Britain Bank'ı kökünden silip, tarla yapabilir mi ?
yapılır
Master
59.2997
En sağlıklısı MulTool kullanmanızdır. Dökümanlarda detaylı anlatımı bulunmaktadır.
Multool Dosyasını Acamıyorum Slothere Hatta Sen Wermıssın Dokumanlarda Bılgıyı Ama acamıyorum MSCOMCTL.OCX hATASI wERıyor 2 Kere TIkladıgımda...Napıcam Bı Fıkrın Varmı...
:D o hatayı bendede veriodu google'da arat çıkar ordan indir.

https://www.ocxdump.com/cgi-bin/testwrap/downloadcounts.cgi?rt=count&path=ocxfiles/M/MSCOMCTL.OCX

Bu sitenin güvenliği hakkında pek bir fikrim yok virüs taraması yap sen yinede.

Ayrıca bu dosyayı indirdimi multool'un yanına koy çalışır.

@tutrok

multool hem silme işlemi hemde static yapma işlemi yapabiliyor.
axis 2de hem koyma hem silme yapabiliyor..

evet axis II de settigste static tool var basın ona sphere worldu tanıtın.. Bölgeyi ekrana getirin orda zoomlayarak. Static itema basarsanız ve dinamic tuşuna basıp aplly patch derseniz kökten siler. Eğerki dinamic item tuşuna basıp hepsini seçip static yaparsanız bu seferde sizin hazırladığınız haritayı mape aktarır :D Ayrıntılı anlatırım birazdan bi yerleşeyim eve Hatta döküman bile hazırlayabilirim bu konuda.. Yardım gerekirse özelden ulaş.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.