ben multool kullanıom hem static yapabiliom hemde staticleri kaldırabiliom isteyen 2sinide kullanabilir ama bence multool..
Arkadaşlar şimdi belli yönlerden axis belli yönlerden ise multool daha iyi şöyleki:

Axiste silmek istediğiniz itemları seçme imkanına sahipsiniz yani bi bölgede mesela bir binanın sadece bir duvarını silebilirsiniz. Ama multool genel olarak siler herşeyi. Axiste haritaya belli bir yüksekliğe kadar zoomlayabilirsiniz bu yüzden de işini bilmeyenler için başka binaların da belli bölümleri gidebilir. Ama mooltoolda belli kordinatlar arasını silebiliyorsunuz. Yeni başlayanlar için elbet ki mooltool daha iyidir. Ama ben bu işi yapacağım diyorsanız direk axisle başlayıp ona alışmanız daha mantıklı.. ve genel olarak da axisin kullanımı multoola göre daha rahat cünkü axis sadece static yapmaya yada kaldırmaya yaramıyor üstüne fazla uğraşmak da gerekmiyor staticlemeye..
Yaptıklarından bi kaç ss at da millet görsün neler olabilir :D
şimdi şöle bi sorun var :D Benim bi yaptığım alan 150bin itemdan oluştuğundan :D Kaç ss e sığar bilmiyorum ama küçük bişey atayım.. Reklama gircegini sanmıyorum mazi..

Gerçek boyutlarında =)

Benim merak ettiğim bi olay var bu resimleri yukardan çekilmiş gibi nasıl gösterionuz??
valla hiiç kolay olmuyor şöyleki..

Aç bi photoshop veya paint. Paso ss çek.. çek çek puzzle gibi birleştir =)
uzun iş bende programla fln yapıonuz sanıodum.
valla programla yapan varsa süper makbule geçer :)
Sen Sımdı BuNU axıs 2 ylemı Yaptınn..._?
evet ne varki.. hatta şuan o arenanın çevresinde bi şehir var :D
Dostum Supersınde...Benım Sole Bı Sorunum Var...Bende Axis 1.3 Var Ama 56b Kullandıgım Icın Scrıptlerı Okumuyor..55i De Okuyor Ama Sole Bı Sorun Daha Var Settıng Bolumunde Statıc tools Yok...Axis 2 nınde Dowloadını Bulamadım...Bana Axis 2 Dowloadını Bı Yere Upload Edersen Memnun Olurum Yada Olan Bı Sıtenın Adresını Verısen Cok Super Olur...
https://www.ultima-strike.com/indir/sphere-056-icin-axis

Bu konu Kaankha tarafından düzenlendi(2008-02-15 18:26, 16 yıl önce)
eğer çalışmazsa spheretables.scp'yi spherenin içine at axis onu okur.
Eyw Cok Saolun Arkadaslar...Su Isı Bı Halledersem Sızlerın Sayesınde Cok Iyı Olur...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.