:asik2
@zolly o smile bana mı??
Kim alırsa :D
hee :D
site hazır site yaptıran bir başka siteden yapılma domain yönlendirme şeklinde free domain.. sistemlerin neredeyse tamamı bu siteden alınma.. adını değiştirerek bunu ben yaptım deme bir tarafımla gülerim.. Banlanman sana hiç bir ders vermemiş anlaşılan..
@Kaankha Azımdan aldın lafı :)
Yatmadan önce iyi geldi bu konu , geceye nasıl girersen bütün günün öyle geçermiş bütün gün gülücem herhalde ...
:yes:yes Bende öyle fazla yazmam foruma ama takip ederim böyle şeyler görünce gülmemek elde değil.
Kaankha : site hazır site yaptıran bir başka siteden yapılma domain yönlendirme şeklinde free domain.. sistemlerin neredeyse tamamı bu siteden alınma.. adını değiştirerek bunu ben yaptım deme bir tarafımla gülerim.. Banlanman sana hiç bir ders vermemiş anlaşılan..

free siteyi burdan yapmadım ordan ötme ezik seni !
ya raven allah askına kendını daha fazla rezil etme madara ettin serverinida uoyuda ya makina saglam dıyosun free host olmasa hamachiyle baglanmaz birkere client desen sadece 203 ü koymussun ve kaliteli server diyosun siten tr.gg stafflarda Achilles yazmıssın ne bicim bir insansin :S

Bu konu Goldenn tarafından düzenlendi(2008-06-01 14:23, 15 yıl önce)
@Golden beğenmiyosan beğenenlerin hevesini kırmayın ne biçim insanlarsınız lan siz !! :((
olumlu yorum gormedım emegin olsa saygı dıcem yokki
ya bi git ya uğraşamıcam emeğim yokmuş bekle yok ! :((
scriptleri burdan alıyorsun f 3 ile isimlerini deiştiryorsun siten tr.gg bi hostun bile yok site hani gene alınır diyo bazılartı hostu alıyo o bıel hamachiyle milleti serverına sokmaya calısıon sadece client 203 ü kullanıyosun oda burdan cekme büssürü npc calıp isimlerini bile deiştiremıyon emek diyosun bide achilles ismini staff kadrosuna yazıyosun emekmi bu ?
Birde anasayfada connectoru dosyalardan çekebilirsiniz diyor :D:D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.