Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar merak ettiğim bi konu var character status bölümündeki Hits ya da Mana olayı gibi % şeklinde artan azalan bi dialog yapılabilirmi yani hits göstergesi gibi hits azaldıkca dolu kısım azalıcak mesela?
evet. bunlar sendpack ile alakalıdır dökümanlara bakarsan yapabilirsin..
Hmm tamam çok teşekkür ederim arkadaşım :)
sendpacketsızda yapılır gayet rahat. ama action içinde kullanman sağlıksız olur , ben pvp turnuvalarında dışardan takip için kullanıyorum.
Ne gibi zararları olur ki ?
client kasılma problemi olabilir,lag,don't send tarzı disconnect.
kasılmadan ziyade tam stabil çalışıcağı konusunda şüphelerim var. yani @gethit altında sürekli dialog yeniletmek gerekir. fazla sıkıntı olmaz ama ufak tefek sorunları olabilir.
Hmm en mantıklısı yapmamak sanırım :)
gözün korkmasın önce dene ve gör alcholic'in bahsettigi biraz karısık bi sistem senn aklındaki sistemin belki bi tehlikesi yoktur :) deneme yanılmayla ögrenebilirsin bunuda anca :D
Aslında açıkçası dökümanlardaki yazı beni bu konuda pek aydınlatmadı o nedenle denemeye de biraz çekiniyorum :)
evt dökümanda sadece ne işe yaradıgını söylemişler nasıl kullanuılcagını söylememişler. bnde hiç kullanmadım sadece sendpack'in o işe yaradıgını bliorm bi bilgim olsa aydınlatırdım sni ama bnde cahilim,D:
Napalım artık ikimizde cahil cahil geziniriz :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.