Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
serverda normalde bazı alanlar çim oluyor o alanlardan uygulamak istiorum ama yapamadım .info diorum t_grass diyor yaptığımda stone duvar çıkıor ne yapmam lazım axis veya dragon demeyin kullanmayı tam bilmiorum:( bilmiosan ugrasmada demeyin stafflığımı geliştirmek için çalışıyorum!
arkadaşım ne yapmak istediğini ben anlamadım :D
İnside Uo yu Kullanırsan Her Turlu Iteme Oradan Ulasabılırsın Sıtede Mevcut Insıde Uo Onu Indır Kolay Zaten Fonts Kısmına Geldıgınde Bulursun..
ya kardesim bildiğin serverda çim varya işte ben o çimlerin komutunu bulup onunla safe alanında değişiklik yapıcam anladınmı şimdi?_
çimle ne değişik yapıcanki?? çim mi ekicen??
:D kardeş onun bi komutu yok Insıde Uo ile yapıcan :D
beyler çim eklemek istiordum insede uo ile deniyicem ilginiz için tşkr ederim
inside uo yu çözemedim yaw banada yardım edin :(
Police-X Madem sende bilmiyonda adamlara niye mana buluyosun ki onu anlamıyorum.İlk Önce Çok bilmişlik taslıyonuz sonradan fos'luyonuz.Biraz daha ciddi olun Böyle Giderse U-S Batar Bana göre.Sizin Gibiler Yüzünden.
ben dalga filan geçmedim yukarıları iyi oku !
Hayır .... İnfo Çek Çimene :D Orda İd Yazıyor .add [itemin id] :) Ne İnside Uo Su Ya :D

Leppasol !

Police-X Madem sende bilmiyonda adamlara niye mana buluyosun ki onu anlamıyorum.İlk Önce Çok bilmişlik taslıyonuz sonradan fos'luyonuz.Biraz daha ciddi olun Böyle Giderse U-S Batar Bana göre.Sizin Gibiler Yüzünden.

Burda Police-x in Bir Suçu Yok Adama Yargısız İnfaz Yapamazsın !!!!!
:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.