beyleer clienti aciorm cikip bi daa giriorm SOMEONE IS ALREADY USING THIS ACCOUNT. Dioo nabcam??
bi Sen Uo2D nın Icındekı Login.cfg yi Yaptınmı yaptıysan Sphere.ini'yi Ac Agree=1 Yaz Cık Kaydet Ok Olur
Bide bundan Sonra Araştırıpda Konu Ac Ben Bunu Arastırıpda Bulmustum Orneklerı Hala Var Bu Sitede
sphere açılmıyo demiyoki sana byros? oyuna girerken oluyor diyo.

arkadaşım login.cfg'yi aç Ip olarak 127.0.0.1 kullan. Direk makina nın Ipsini yazarsan bu sorun olur.
accountun kullanılıyo demek istiyo hatada bununda 2 sebebi var oyundayken ip degiştiyse karakterin askıda kalır yada başka birisi accountunu kullanıyo
ya Abi Bendede Daha Önceden Böle Bişi Olmuştu O Bakımdan Dedımkı Agree=1 Yaz Diye Bende Öyle Yazınca Düzeldi Sorunsuz Grimeye Başlamıştı O Bakımdan Dedim Ama Diğer Dediğim Seçenktedede Client Bağlı Olmayabilir Hani Sphere İle Client Baglı Olmayınca Server Kapalı Fln Diye Saçmalıyo Ya O Bakımdan Ama Uzman Sensin.

Nemesis Açıkladığın İçin Sağol Ben Teşhis Koyamamıştım Teşekkürler
tabi bnm dediğim sphere kendindeyse. Biraz atlamış gibi olduk ama .. :D
:D :D

Ragnar Benim Sana Bi Sorum Olcak Yeni Bi Topic Açmadan Soruyim Hemen

Ben Dun Bı Arkadaştan Hues.mul Dosyası Aldım Uo2D'nin İçine Koydum Tamammı
Bugün İse Bi Arkadaş Dediki ultima-strike'den Her Hues.mulde Farklıdır Renkler Dedi Bana'da Kendi Hues.mul'unu Yolladı Ben Bu Yeni Aldğımı Uo2D'nin İçine Koydum Bu Sefer Bana Şu Hatayı Verdi :

FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:MUL File 'hues.mul' not found...
FATAL:Server terminated by error -3!
Sphere Version 0.55i R1 [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Nov 16 2003 (05:21:44)

Sonra Bana Hues.mul'u Yollayan İkinci Arkadaş Dediki Sphere.ini'nin İçinde :

MulFiles=c:\program files\ultima online 2d\

Bu Var Bunun Başına " // "Bunu Koy Bulup Düzelir Dedi Koydum Ama Düzelmedi Hala Aynı Hatayı Veriyo Ne Yapmalıyım ?

Bu konu byros tarafından düzenlendi(2007-11-24 16:51, 16 yıl önce)
sphere.ini de UO nun yolunu göster.

Mulfiles=C:\Program Files\Ultima Online 2D

2d ise böyle ayarla.
Zaten Öyle Abi Şuan İki tanede Hues.mul Var Ama Not Defteri Gorumununde
Mulfiles öyle ise ozaman hues.mul'da sorun vardır =) Hues.mul unu değiştir.
Değişmiyor Yeni Koymaya Çalışıyorum Bu Kullanılıyor Diyo Silmeye Çalışıyorum Yine Çalışıyo Diyo Ne Yapcağımı Şaşırdım Vallahi

Ultimayı Silip Yeniden Yüklesemmi ?

Bu konu byros tarafından düzenlendi(2007-11-24 17:39, 16 yıl önce)
Yaw hues.mul u kullanan birşeymi açık. Client filan? Client açıksa kapat.
Yok Abi Kapalı Clientte Sunucu Axis Bunları Kullanıyodum Kapadım Ucunude Zaten Sunucu Çalışmıyo :D
Login.cfg yi bi kontrol et bence....
hues.mul hasar görmüş olabilir, ismini falan değiştirmeye çalışınca değişiyor mu ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.