Hocam Yıllardır sölüyorum sizlere bu programsız scp yazılmaz diye :D hala görüyorumki pek çok kişi adını bile bilmior :d dimi Mortal cım :D

@mortal
walla artık pek soru sormuosun ne iş :D
Silindi
Apprentice
0
ayip ettin holygun sen iste soruda sorariz =) şu aralar pek havamda değilim birde neran ve akillis hemen yardim edince kimseye sormama gerek kalmiyor =)=)

alin uzun iş uğraşmam diyorsaniz yeni bir program buda sphereserver.net'ten =) [ avatarida US oldugu için kullanmanizi oneririm =)=) ]

https://dosyam.net/?id=m54ly3
:D hey allam :D olmadı sen yükle adamların makinalarına bide :D
Silindi
Apprentice
0
2 program onerdim ultimatesphere'yi oneririm cunku edit plus 30 gun sureli ultimatesphere ise sinirsiz size gore
C++ Notepad denedim fln ama hiç hoşuma gitmedi. alışmışım bir kere orjinal notepad e. kopamıyorum.

Bu işler programla flnmaz arkadaşlar. Bence gereksiz. Fakat starter aşamasındakiler için geliştirici olabilir
Silindi
Expert
5.3
:) Tabi Ki Extra Bi Durum Ortaya Cikarmaz ama Editplusdaki Renkler Hosuma gitti :) ayri bi hava veriyor.
Pekala bu program ile scp açsak örneğin healing.scp bundaki hatayı bulur ve göster mi bu gibi bir yanı da var mı?
Silindi
Novice
0
tabikide hayir.
Silindi
Novice
0
Hayir Sadece terimler renklendirilmis bu sekilde hatayi senin daha rahat bulmanı sağlar
Of bana öyle bir program lazımdı :)
Silindi
Novice
0
Oyle bi program olsa kullanicakmisin? O Zaman sen ne ise yariyorsun?Oraya paste yapiyorsun unutmusum Pardon.
Bu tarz programlari bende pek sevmiyorum, kelimesi kelimesine ve harfi harfine yazman lazim bulabilmek icin.

Yani

Diyelim Factorial ariyacaksin, factorial yazdigin zaman bulmuyor, illaki Factorial diye araticaksin. Hepsi uyusucak yani. Cok kotu :S
Silindi
Members
2
sonuç olarak bir program eksikleri artilarinin olmasi doğaldir =)
Silindi
Members
2
Ama Mortal bunun eksileri cogalmaya basladi :D yeteer.Return Notepad
Ne EditPlus ne TextPad nede baskas birseyi sevdim, guzelim javam benim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.