Millet eski yazıları okuyodum.ve insanlardan bayaı bi yaratıcı fikir cıkıyo.ama scp + verdata cizer yetersizliinden bunlar yapılamıyo.Diyorumki:
3-4 scripter
2 verdata cizer bulup bi grup kursak bu grupla olmas denilenleri yapsak :D
Naapılcak :D Sen Bul Bitanesi Ben Olurum.
Novice
-14.8
DEdiğinden Birşey Anlamadım Ama b3rq'in Dediğinden Olsun :D :zipla

Gurup murup ne dion sen :lol
boosterx :
Gurup murup ne dion sen :lol

zaman kotu valla:O_o :D
hemen de çarpıyonus :D demek istediim ekip olup bu şeyleri uygulamaya koyalım.katılcak olan varsa varım bn kaıtlıyom vb.. :D gibi şeler desin.
mesela BEN WARIM (verdatada!)
düşünsenize bu ekiple uo yu resmen yeniliyicez.
verdata çizmek dediğin olay çok zor bir olay, yapacağın eşyanın/karakterin her durumdakini hareketini çizmen gerekiyor ki bu da her yiğidin harcı değil, bunu yapabilecek insanlar da başka şeylerle uğraşıyorlar.
bn zaten verdata cizer bi insanım :D 1-2 kişi daha olsa 4-5 scripter ciddi bi deişiklik yapabiliris uo da
walla aslında güzel bi fikir ama bunu yapacak adam az yapabilecek olanların da paylaşacağını sanmıyorum(olmadı çalarız :D)
@tortuga
bir tane yaptıgın npcyi koyarmısın?Bir verdata npc çizer olarak ne kadar iyi bi npc veya item yaptıgını görelim..Bu şeyleri hafifa alıyorsun.Bu 3D npcleri adamlar kendileri çizmiyor bile.Diablodan vsden bazı oyunlardan animlerini alıyorlar.Onu bile yapabileceğini sanmıyorum.

Bu konu Xazrael tarafından düzenlendi(2008-01-08 16:08, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Bu işler o kadar kolay değil arkadaşlar.
Silindi
Master
59.2997
Grup olalım grup ;-)
en azından yeni client arayüzleri yapılabilinir çok zor birşey değil sonuçta sade biraz emek ve zaman gerektiriyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.