Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar iki sorum var baya araştırdım ancak bulamadım.

İlki ölü iken giyilen death shroud u silmek onun yerine normal robe giydirmek istiyorum..

Diğeri ise öldüğünde c_ghost_man bodysini alacağına benim verdiğim herhangi bir body'e bürünmesini istiyorum..

Bunları nereden değiştirebiliriz ?

Edit = Sphere 56b kullanıyorum..

Bu konu muratty tarafından düzenlendi(2010-08-09 15:20, 13 yıl önce)
hardcoded değilse değiştirebilirsin.

Ama ben şu ana kadar hiç bir sphere serverda bu dediğini görmediğim için, hardcoded olmasından şüpheleniyorum.
Ölüyken üstündeki shroud'u silebildiğine göre scriptslerden ayarlanabilinir gibi düşünüyorum.ama sphere.ini den resurrection robe ayarlanabiliniyor.o tarz bişeyde olabilir.ben bi event verip trigerla yine yapılabileceğine inanıyorum.hala daha araştırıyorum uğraşıyorum üstünde yine bilen birileri çıkarsa diyede ümitliyim =)
ERROR:CreateBase invalid item 0204e

[ITEMDEF 0204E]
DEFNAME=i_deathshroud
NAME=Death Shroud
TYPE=T_CLOTHING

CATEGORY=Provisions - GM Items
SUBSECTION=Special Items
DESCRIPTION=Death Shroud

buradaki 0204E'nin yerine başka bir item koymaya çalıştığında, Mesela normal robe'nin id'sini, sphere yukarıdaki hatayı veriyor.

Tam olarak emin olmamakla beraber, sanırım bu itemi sphere.exe gönderiyor save dosyalarına.

Diğer mevzu, zaten öldüğün zamana adamın üstüne item olarak veriyor bunu, istediğin gibi silebilirsin. Mesele ilk verdirme olayı, verme işini sphere.exe yapıyor.

Yapabileceğin şey ise, bu id'li gump yerine normal robe gumpunu koymak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.