Silindi
Beyler ben bazı serverlarda gördüm stafflar daha hızlı kosuyor ve herşeyin içinden geçebılıyor bunu nasıl aktif hale getirebılırız aranızda yardımcı olabılecek varmı
İçinden geçme;
.body c_man_gm

Hızlı Yürüme
.speedmode 1 (4x+ clientler için)
Master
59.2997
xwerswoodx : İçinden geçme;
.body c_man_gm

Hızlı Yürüme

mert77 : Beyler ben bazı serverlarda gördüm stafflar daha hızlı kosuyor ve herşeyin içinden geçebılıyor bunu nasıl aktif hale getirebılırız aranızda yardımcı olabılecek varmı
Her şeyin dediğinin farkındayım. Hiç bir örnek vermemiş, bende ona göre cevap verdim. Gördüğü yer sadece statik olmayan bir alanda olabilir. Yada duvar olabilir, daha ayrıntılı açıklasa daha ayrıntılı cevap alırdı. Ayrıca ek olarak hiç değilse ben onun işine yarayabilecek bilgiler verdim, sen sadece eleştiri yapmayı seçiyorsun? Sen mi doğrusunu yapıyorsun yani?

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2012-08-18 17:25, 11 yıl önce)
wildgeniedeki godmode olayını istiyo. boşuna bekleme kısaca yada bekle
Master
59.2997
xwerswoodx : Her şeyin dediğinin farkındayım. Hiç bir örnek vermemiş, bende ona göre cevap verdim. Gördüğü yer sadece statik olmayan bir alanda olabilir. Yada duvar olabilir, daha ayrıntılı açıklasa daha ayrıntılı cevap alırdı. Ayrıca ek olarak hiç değilse ben onun işine yarayabilecek bilgiler verdim, sen sadece eleştiri yapmayı seçiyorsun? Sen mi doğrusunu yapıyorsun yani?

Daha ne örnek vermesini bekliyorsun ki? God mod'u kullanmayı sormuş. Demekki hepsinin içerisinden geçmeyi o şekilde koşmayı istiyor. Sırf yazmak için cevap yazmışsın.
.body c_man_gm

Hızlı Yürüme

Bu benim yazmak için yazdığım cevap.

Slothere :
.body c_man_gm

Hızlı Yürüme

mert77 : Beyler ben bazı serverlarda gördüm stafflar daha hızlı kosuyor ve herşeyin içinden geçebılıyor bunu nasıl aktif hale getirebılırız aranızda yardımcı olabılecek varmı
Bu senin bilgi dolu mesajın. Haklısın slothere, gözümde 1 kere daha düştün.
@xwerswoodx

daha godmode un ne olduğunu bilmiyorsun, c_man_gm GOD MODE DEĞİLDİR. God mode client ile alakalı wild genienin yaptığı connectordeki gibi olan god mode onu öğren ondan sonra konuş

** tahrik edici ifadeleri tekrarlamayınız /Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-08-18 18:26, 11 yıl önce)
Vay arkadaş sizin birbirinizle sorununuz ne ya :S

Herşeyin içinden geçmek gibi bir mod yok sphereda. Kodla mümkün olabilir piyasada öyle bir kod var mı bilmiyorum. Staticlenmeyen itemlerin içerisinden xwerswoodx inde söylediği gibi c_man_gm ile geçebilirsin. Hızlı koşma yok sadece yürüyerek max hız olan binekli hıza erişebiliyorsun 4x clientlerde .speedmode 1 yazarak.

Siz de artık her başlıkta birbirinize girmezseniz güzel olur.
Gode mode un paketi var diye biliyorum kodla olmuyor işte wild genienin connectoru olan bir yerde yetkili oldun mu bilmiyorum onunkinde static yada worlde ekli geçemediğin hiçbirşey yok ayrıca o dediğim 2x clientte oluyor speedmodelu gibi hızlıda koşuyorsun aynı şekilde arkadaş anladığım kadarıyla bunu gördüğü için nasıl yapıldığını merak ediyor
2 seneden fazladır hiçbiryerde yetkili olmadım Wild genienin connectorundeki koddan haberim yok. Dolayısıyla eski yöntemlerden bahsettim :)
Michaell : Vay arkadaş sizin birbirinizle sorununuz ne ya :S

Herşeyin içinden geçmek gibi bir mod yok sphereda. Kodla mümkün olabilir piyasada öyle bir kod var mı bilmiyorum. Staticlenmeyen itemlerin içerisinden xwerswoodx inde söylediği gibi c_man_gm ile geçebilirsin. Hızlı koşma yok sadece yürüyerek max hız olan binekli hıza erişebiliyorsun 4x clientlerde .speedmode 1 yazarak.

Siz de artık her başlıkta birbirinize girmezseniz güzel olur.

:) Arkadaşların kişisel sorunu, benim amacım yardımcı olmak. :)

@mert77
soruna gelirsek, biraz araştırdım, delphi içerisinden sanıyorum;

Packet Name: Request God Mode (God Client)
Last Modified: 2008-10-11 09:57:22
Modified By: MuadDib

Packet: 0x04
Sent By: Client
Size: 2 bytes

Packet Build
BYTE[1] cmd
BYTE[1] mode (0=off, 1=on)

Subcommand Build
N/A
Notes
N/A

Şöyle bir ayarlama yapıldıktan sonra, client'in god mode'da çalışmaya başlıyor, böylelikle sanıyorum ki senin istediğin bu.
hakaret
uyarı - 2

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-08-18 22:36, 11 yıl önce)
nuker : öylede sphere de o paket ekli değil direk cliente o paketi ayrı bir programdan göndermek gerekiyor onun için wild connectorle yapıyor scriptle olmuyor denendi zamanında. Ayrıca program birdek delphi ile yazılmıyor once onuda bir sürü yazılım dili var wildin yazıldığı dil ya C yada C++ onlarıda araştır neymiş öğren. Delphi içerisinde de öyle bir ayar yok(hiçbir programlama dilinde öyle birşey yok valla anlatılmaz sana anlatıcak kelime bulamıom o kadar bilgisiz alakasızsın ki ) gerçekten hayal gücün çok geniş tebrik ediyorum.

Ben bildiğimi iddia etmedim, gördüğüm yerdeki yorumlara göre söyledim.

Neyse tartışmayacağım seninle, kendini tatmin et sen, ben hiç değilse yardımcı olmaya çalışıyorum :)
yardımcı olmaya çalışmıyorsun yardımı bildiğin şeyler üzerinde yaparsın bu yaptığının koca karı ilaçlarından farkı yok dahada zekan düşük olsa imam tutup connectoru okutur üfletirsin sen güvenlik açığı kalmasın diye. Bu mantığınla git nasaya yeni gezegen bulmalarında yardım et nasılsa o konu hakkındada hiçbir bilgin yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.