Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhabalar arkadaşlar Acılıcak olan serverimize 3 adet Staff alınıcaktıR bilginize sunulur
2 Adet Senior Gm
1 adet Game master alınıcaktıR
Bilgi icin [email protected]
Görevinde uzman ?
xemus : Merhabalar arkadaşlar Acılıcak olan serverimize 3 adet Staff alınıcaktıR bilginize sunulur
2 Adet Senior Gm
1 adet Game master alınıcaktıR
Bilgi icin [email protected]

hangi alanda arıyorsun açıklarsan daha mantıklı olur.
8) Uzman birileri gerekli arkadaşa yokmu birileri ?

Ek ;

Sultan Alparslan 27 bin askeriyle Bizans topraklarında ilerlerken keşife gönderdği askerlerden biri huzuruna gelip telaşla :
300 bin kişilik düşman ordusu bize doğru yaklaşıyor der.
Alparslan hiç Önemsemeyerek Şöyle der :
Biz de onlara yaklaşıyoruz...

Sonucunu merak ettim 27bin+1(Alparslan) oradan sağ çıkmışmı tarih ile pek aram iyi değildir (:

Bu konu Xandra tarafından düzenlendi(2009-09-20 12:10, 14 yıl önce)
git tarihini öğren o zaman 21 yaşındasın
Xandra : 8) Uzman birileri gerekli arkadaşa yokmu birileri ?

Ek ;

Sultan Alparslan 27 bin askeriyle Bizans topraklarında ilerlerken keşife gönderdği askerlerden biri huzuruna gelip telaşla :
300 bin kişilik düşman ordusu bize doğru yaklaşıyor der.
Alparslan hiç Önemsemeyerek Şöyle der :
Biz de onlara yaklaşıyoruz...

Sonucunu merak ettim 27bin+1(Alparslan) oradan sağ çıkmışmı tarih ile pek aram iyi değildir (:

Muhtemelen çıkmış. Esir aldığı bir kale komutanı tarafından öldürüldüğü biliniyor
Sunucunuzun özelliklerini belirtirseniz başvuru yapmak isteyen arkadaşlar hangi sunucuda çalışacağını bilmiş olurlar.
Sunucunuzda ve aramalarınızda başarılar dilerim..
Yahu kimsenin şefkini kırmak istemiyorumda artık can sıkmaya başladı, iki güne bir böyle topicler açılıyor hepsinde aynı vaka kardeşim sen kimsin bi anlat kendini projede ciddi olmadığın zaten açtığın topicten bağra bağra belli ediyor kafandaki projeyi anlat ne nitelikte birini arıyorsun söyle küçükmü düşünüyorsun, büyükmü düşünüyorsun bambaşka bi fikrinmi var ne varsa söylede kişi özensin projede oluşumda olmak istesin./b]
[Static] : küçükmü düşünüyorsun, büyükmü düşünüyorsun /b]

kutumda büyük hissediyorum :yes :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.